11 PAź 2016

-LIDERZY TRACĄ PUNKTY !-PODSUMOWANIE 7 KOLEJKI !-

Do niespodzianek doszło w trakcie rozgrywnia 7 kolejki ligowej.Pierwsze punkty straciły Techform,przegrał z Blok Ekipa ale jeszcze większą niespodziankę sprawili DBR Filistyni(na zdjęciu) którzy odebrali punkty Radio Taxi 19191 remisując z nimi.

Odbyło się także losowanie 1 rundy pucharu.

POZIOGRANDE--DRUŻYNA A 5-1 (2-0)

bramki: Jandziś 3, Bielecki 2-Nowak

kartek-brak

Bez problemowe zwycięstwo drużyny Kłeczków,chodz na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 10 minuty,a padła ona dzięki duetowi Kłeczek Łukasz-Bielecki Damian,który wszedł z ławki minutę wcześniej.Po przerwie swoje umięjetności strzeleckie potwierdził Jandziś strzelając hatrcicka.Drużyan A jako jedyna jest bez zdobyczy punktowej,natomiast Poziogrande jest już coraz bliżej "pudła".Brawo Panowie za brak kartek !

GRACZ MECZU: TOMASZ JANDZIŚ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: DAMIAN BIELECKI,TOMASZ NOWAK

BLOK EKIPA--TECHFORM 5-1 (3-0)

bramki:Śliż,Paluch,Piątek,Cieślik,Jancarz-Cisło Artur

kartki:niebieskie:Piątek-Latusek,Smoleń

Dwa odmienne nastawienia drużyn do tego pojedynku,Blok Ekipa z najlepszymi zawodnikami w składzie,natomiast Techfom bez trio która ma prowadzić grę.Pierwsze 13 minut to badanie sił z obydwóch stron,przełomowe minuty jak się okazały były 14-17 kiedy to Blok Ekipa wyszła na trzy bramkowe prowadzenie i takie utrzymała do końca połowy.Drugie 20 minut to mądra gra z tyłu Ekipy gdzie "tyły" trzymali Cieślik i Klimowicz a mało tego  w 24 minucie Cieślik trafił na 4-0,gdy trzy minuty póżniszył Jancarz lider padł na kolana i szykował się pogrom.Jednak Cisło Artur trafił honorowo a póżniej do końca meczu nie padła już bramka,po meczu najbardziej chyba zadowolone były trzy fanki zespołu(prywatnie żony piłkarzy),które w przerwie wylosowali swoim chłopcom wolny los w pucharach a po meczu widziały radość i uśmiech na twarzach swoich mężczyzn.

GRACZ MECZU:KAROL CIEŚLIK,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: GRZEGORZ SOBINA,ARTUR CISŁO.

NEW BALANCE--EMERYCI 0-3 (0-2)

bramki: Porada Marcin 2,Grzebień

kartki: żółta:Kużka-Grzebień,Nowak,niebieska: Warzybok

Grzebień w 5 minucie otworzył wynik tego pojedynku i wydawało się że to jest początek wysokiej wygranej Emerytów,jednak New Balance dowodzony za linni bocznej przez kontuzjowanego bramkarza Marisa Mazjanisa dzielnie odpierała ataki rywala a sama próbowała kontr.Dopiero pod koniec 1 połowy najlepszy na boisku Porada trafił na 0-2.Drugie 20 minut to więcej było gadania niż grania w ekipie Grzebienia,co temperował kartkami sędzia Polny.W tej połowie na 0-3 podwyższył Porada i takim wynikiem skończył się ten mało ciekawy mecz.

GRACZ MECZU: MARCIN PORADA,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: PAWEŁ GRZEBIEŃ,PIOTR KRÓL

RADIO TAXI 19191--DBR FILISTYNI 5-5 (1-3)

bramki:Nogaj 3,Purcha 2-Piątek,Dudzik,Smalec Hubert,Jaworski,Filip

kartki:żółta: Janczak,Purcha,niebieska: Purcha

Do dużej niespodzianki doszło a mogło do jeszcze większej.Bijace się  o mistrza Radio Taxi straciło punkty z ostatnim zespołem tabeli.Od początku Taxi wyszło do gry jakby myślami byli gdzie indziej i wygrają na stojąco.Natomiast ambitni piłkarze Filistyn widząc że rywal nie jest taki mocny jak wskazuje tabela ruszyła do przodu i po 9 minutach zrobiło się 0-3 w czym na pewno pomogły im kary za wulgaryzmy.Taki sensacyjny wynik utrzymywał się prawie do końca połowy kiedy to Nogaj wreszcie trafił dla Taxi.W przerwie w szeregach "taksówek" padło dużo męskich słów i wudawało się że odwrócą jeszcze ten niekorzystny wynik.Niestety lub stety celowniki snajperów były w tym dniu żle ustawione a jedna z licznych kontr Filistyn przynisła bramkę na 1-4 w 26 minucie.I wtedy dopiero zaczał się festwial strzelecki,przez ostatnie 14 minut padło aż kolejnych 5 bramek.W 39 minucie było 5-5 i taxi miało jeszcze piłkę meczową ale kapitalnie z linii bramkowej wybił futbolówkę Hubert Smalec.Po meczu w obydwóch szatnaich były zgoła odmienne nastroje w Filistynach było bardzo głośnie i radośnie  z śpiewem na ustach DO BOJU RADOSŁAW,natomiast w Taxi cała drużyna zamknęła się w szatni i na goraco analizowali wynik tego pojedynku.

GRACZ MECZU: TOMASZ NOGAJ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: HUBERT SMALEC,TOMASZ SMALEC

IDEO.PL--FC RAKI 4-1 (1-1)

bramki:Wieleba 2,Chrobak,Strutyński-Wasilewski

kartki:brak

Oba zespoły przystąpiły do tego meczu mocno podbudowane ostatnimi wynikami i oba chciały aby dobra passa trwała.Tak więc mecz toczył się w początkowej fazie bez jakiejś przewagi z którejś drużyn.W 10 minucie "Wasyl" wyprowadza Raki na prowadzenie,gdy odpoczywa na ławce rezerwowych zalicza jeszcze kolejny dzień z 22 pompkami(do ogladniecia na jego profilu fb).Pod koniec połowy Wieleba doprowadza do remisu.Druga odsłona to juz jednak widoczna przewaga Ideo.pl ,a najważniejszą bramkę strzela najlepszy na bosiku w 31 minucie na 3-1 Wieleba.Brawo Panowie za brak kartek !

GRACZ MECZU: MAREK WIELENA.WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: TOMASZ CHROBAK,PAWEŁ WASILEWSKI

--LOSOWANIE PUCHARU LIGI ---(filmik na facebooku)