21 PAź 2016

9 KOLEJKA ZA NAMI,RADIO TAXI ZAWODZI,THE BUCHY PO ZA SZÓSTKĄ !

W czwartek 20 pazdziernika została rozegrana 9 kolejka naszych rozgrło w meczu Radio Taxi 19191 z New Balancem,gdzie ci drudzy pewnie wygrali.Wiemy już że The Buchy już na pewno po porażce z Fc Rakami nie zagrają o "mistrza",natomiast team Łukasza Skowrońskiego ma wszytsko w swoich nogach i głowach jeżeli pokonają Poziogrande i Radio Taxi to Fc Raki niespodzieanie znajdą się w "szótce".W hicie kolejki po mimo 0-2 do przewy Blok Ekipa pokonuje ostarecznie Emerytów.Niestety doczekaliśmy się pierwszej "czerwierni" w lidze,ale dobrze że piłkarz Fc Raków przynajmniej za drugą żółtą kartkę,ale proponujemy i prosimy aby zawodnicy przychodzili grać w piłkę,bo cyrk nie dawno z Tyczyna odjechał.

Ogłaszamy sponsora klasyfiakcji na najlepszego piłkarza i bramkarza oraz zapraszamy do współpracy kolejne:

WHY NOT TRAVEL

ul. 3go Maja 14/1, 35-030 Rzeszów
Tel.: +48 17 862 68 99, +48 781 228 522
Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00
Email: info@whynottravel.pl

Grupa Why Not TRAVEL świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi podróży służbowej oraz indywidualnej.
W Rzeszowie posiadamy biuro podróży, w którym można zakupić wczasy katalogowe, oraz zakupić bilet lotniczy, autokarowy, kolejowy, zarezerwować hotel, nabyć ubezpieczenie podróży, pomagamy również w pośrednictwie wizowym.

W Kielnarowej 108 A, mieści się nasza siedziba, do której również serdecznie zapraszamy naszych Klientów.

Relacja z 9 kolejki:

BLOK EKIPA--EMERYCI  3-2 (0-2)

bramki: Klimowicz 2,Piątek--Kazimieowicz,Grzebień

kartki: brak

GRACZ MECZU: ARTUR KLIMOWICZ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: WOJCIECH PIĄTEK ,KAMIL KAZIMIEROWICZ

Mecz walki gdzie ostateczny wynik został ustalony w ostatnich sześciu minutach spotkania,kiedy to trzykrotnie do bramki Surowca trafiają piłkarze Blok Ekipa.Pod koniec 1 połowy Emeryci strzelili dwie bramki i tak utrzymywało się aż do 34 minuty,ale wtedy za sprawą szczególnie gry a szczególności bramek Klimowicza- Blok Ekipa wygrywa i utrzymuję fotel lidera.

RADIO TAXI 19191--NEW BALANCE 1-4 (1-0)

bramki: Wesołowski---Jasiński 3,Warzybok

kartki: żółta: Nogaj-Jasiński,niebieskie: Pacana,Purcha--Jasiński,Nowak

GRACZ MECZU: ADAM JASIŃSKI,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: ŁUKASZ WARZYBOK,ŁUKASZ SOLECKI

NIESPODZIANKA !!! Walcząca o triumf w całej lidze drużyna Radio Taxi przegrywa i ta porażka jest jak najbardziej sprawiedliwa.New Balance zaczyna mecz w 5 i to oni stwarząją na początku trzy stuprocentowe sytuację,które nie wykorzystują .Póżniej doszło po jednym zawodniku do każdej drużyny i Taxi miało jedną zmianę,natomiast rywal grał już w komplecie.Wesołowski napastnik taksówek 30 sekund po wejściu wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie i taki wynik utrzymuje się do przerwy.Druga połowa to zdecydowanie na korzyść New Balanca,która punktuję "rozwaloną" drużynę Radio Taxi.Był to ostatni mecz ligowy New Balance i teraz oczekuje gry o utrzymanie,natomiast w Radio Taxi ma dojść do zmian i wyciągniecia wniosków.

DRUŻYNA A--DBR FILISTYNI  2-3 (1-2)

bramki:Ciurko,Kogutek--Jaworski 2,Szmela

GRACZ MECZU: JAKUB JAWORSKI,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: MACIEJ KOGUTEK,TOMASZ SMALEC

Mecz na "szczycie" dolnej tabeli był rozgrywany w wyrównanym boju.Pierwszy kwadrans ona zespoły chodz miały szansę nie zdołały trafić celnie do bramki.Najciekawsze w całym pojedynku na pewno w bamki były 16-19 kiedy to padło 3 bramki o jedną więcej dla Filistynów.Druga połowa przebiefała w podobnym stylu na początku chodz oba zespoły się strarały nic nie "wpadało do sieci".W 32 min Kogutek trafił na 2-2 i wtedy dopiero zaczął się mecz .Królem pojedynku został Jakub Jaworski który bramką w 35 minucie daje cenne pierwsze zwycięstwo ligowe DBR Filistyn.

FC RAKI--THE BUCHY 2-0 (0-0)

bramki: Takuski,Grobelny

kartki: czerwona: Wasilewski,żółta: Wasielewski,Mazur,niebieska: Grobelny--Supel

GRACZ MECZU: KAMIL TAKUSKI,WYRÓZNIENI ZAWODNICY: DAWID DZIADOSZ,DARIUSZ KASPERKIEWICZ

Mecz o "wszystko" dla obydwóch ekip która by straciła jakieś punkty miała by już z głowy walkę o puchary.Mecz toczył się w szybszym tempie niż poprzednim ale bramki padły w ostatnich 3 minutach spotkania.Na pochwałę zasługują na pewno bramkarze oraz Takuski który otworzył wynik spotkania.Niestety doczekaliśmy się pierwszej czerwonej kartki którą za dwie żółtę ujrzał Wasilewski który chyba sobie pod koniec pomylił areny zmagań bo zamiast grać w piłkę zaczał robić pompki(kolega Paweł bierze udział w kampani 22 dni po 22 pompki dla weteranów co można obserwować na jego profilu na fb).The Buchy już tylko będą mogli walczyć tylko o 7 miejsce,natomiast Fc Raki jeżeli wygrają kolejne 2 mecze ligowe wejdą do pierwszej szóstki.