16 LIS 2016

PODSUMOWANIE 15 KOLEJKI ( 4 PLAY OFF) !

Została rozegrana 15 kolejka,która miała być przedostatnią ale niektóre drużyny strzeliły sobie do swojej bramki i w ramach 16 kolejki zostanie rozegrany tylko mecz o 4 miejsce Poziogrande-Ideo.pl.Znamy już prawie wszystkie roztrzygnięcia do wyjaśnienia zostało kto zajmie 4 lokatę w tabeli,kto wygra puchar oraz kto zostanie najlpeszym piłkarzem oraz bramkarzem (można jeszcze wspomóc w ankiecie na fan pagu).

Opisy meczów 15 kolejki:

BLOK EKIPA---IDEO.PL  4-2 (1-0)

bramki: Cieślik,Klimowicz,Czarnik,Piątek--Stec 2

kartki: brak

GRACZ MECZU: KAROL CIEŚLIK,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: MARIUSZ STEC,WITOLD CZARNIK

Mecz rozpoczał się z 10 minutowym opózniniem bo organizatorzy kończyli odśnieżanie orlika(film na fb).Pierwsze minuty to oba zespoły zapoznawywały się z trudną murawą.W 12 min Cieślik trafił dla Blok Ekipa i tak się utrzymywała aż do 27 minuty gdzie Klimowicz podwyższył na 2-0.Teraz jednak szybko Ideo odpowiedziało bo minutę pózniej Stec trafił do bramki Sobiny.Najciekawsze i z najwiecej emocjami były ostatnie 4 minuty kiedy to Ideo.pl nie mając nic do stracenia rusza bardziej do ataków.W 36  minucie jednak Czarnik i po bramce kapitana jest już 3-1.Team Wieleby się jednak nie załamał i minutę pózniej ponownie Stec na 2-3.W ostatnich sekunadach Piątek ustala wynik na 4-2.Tym samym jak się okazało w nocy przypięczetował triumf Blok Ekipy w lidze,bo ostatni mecz Techform oddaje im walkowera(dziwne bo "koniczynki") miały szansę być drudzy w tabeli.

TECHFORM--RADIO TAXI 19191   2-7 (1-4)

bramki: Fara,Nowak--Wójcik 2,Dziedzic 2,Nogaj 2,Boszkowicz

kartki:żółta: Purcha

GRACZ MECZU:ŁUKASZ SOWA.WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: PIOTR JANCZAK,ADRIAN NOWAK

Miał to być hit kolejki który by przybliżył jeden z zespołów do triumfu ligi i tak właśnie było ale zdecowanie zwycięża wzmocniona drużyna Radio Taxi 19191.Tak jak zapowiadywali kapitanowie na mecz przybyły posiłki i to one właśnie zdobyły 5 z 9 bramek.Taxi od początku zaczęła grę z dużą koncentracją i motywacją a do tego trzeba dołożyć szeroką ławkę rezerwowowych.Już po 8 minutach Radio prowadziło 3-0.W 11 minucie Fara na 3-1.Do przerwy na 4-1 podwyższa Wójcik.Druga połowa to walka z obydwóch stron aż do 36 minucie kiedy było 4-2 po wcześniejszej bramce Nowaka.Ostatnie trzy minuty to jednak kolejne trzy trafienia i jak się okazuje wysoka wygrana Radio Taxi 19191 w tym ważnym meczu.Jak się okazuje Techform nie zagra ostatniego meczu z Blok Ekipa tym samym :koniczynki" kończą na 3 miejscu na 2 Radio Taxi 19191 a mistrzem ligi okazuje się debiutant Blok Ekipa.Na pewno ten triumf nie smakuje tak bardzo jakby był wywalczony na placu gry ale coż nie zawsze ma się to co się chce.

THE BUCHY--NEW BALANCE  3-0 VO

Drużyna New Balance nie przybyła na mecz i niby z 60 minut wcześniej poinformowali na fb o tym ale to nie jest forma aby zawsze odczytać,team The Buchów był bardzo rozgoryczony że musiał przyjeżdzać i to niektórzy nawet 30 km,a sędzia Polny musiał odgwizadać walkowera niestety.

DRUŻYNA A--DBR FILISTYNI  5-4 (1-4)

bramki:OLECHOWSKI TOMASZ 2,SITARZ 2,KOGUTEK---SZMELA 2,FILIP,KOWALSKI

kartki:niebieska:Olechowski Piotr,żółta:Sitarz

GRACZ MECZU:TOMASZ OLECHOWSKI,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:PIOTR SZMELA,KRZYSZTOF ŁADOŃSKI

Do przerwy Filistyni prowadziły 4-1 i to był na pewno nie sprawiedliwy wynik,bo rywale na pewno nie zasługiwali na taką wysoką porażkę.Ale to co się stało w minutach 25-32 to na pewno nikt by nie wymyślił,pięć kontr pięć strzałów,cztery bramki i już Drużyna A była na prowadzeniu.I chodz w ostatnich minutach otrząsneli się Filistyni i Drużyna A próbowała podwyżyć wynik więcej bramek nie padło i to chyba mimo wszystko sprawiedliwe roztrztgniecie z przebiegu całych 40 minut.Po meczu szybko wszyscy udali się na mecz  Polski w telewizji.

O 16 kolejce to lepiej  nie będziemy za dużo pisać bo zachowanie niektórych drużyn nie zasługuje na wpis nawet o nich bo trzeba umieć grać do końca i nie ważne czy się wygrywa czy nie.Może jednak czegoś brakuje jak to jeden z zawodników powiedział:

"Po co wy gracie,jak wy ambicji nie macie?

ZAPOWIEDZ MECZU Z 16 KOLEJKI I PUCHARU LIGI NA FAN PAGU !