18 KWI 2015

Pierwsze punkty No Stars...

Trzecia kolejka Extraligi w Rzeszowie dostarczyła niemało emocji i ciekawych rozstrzygnięć. W jednym z najbardziej interesujących meczów, drużyna Vuzkovni zmierzyła się z niżej notowaną ekipą The Buchy (beniaminek). Mecz był naprawdę bardzo wyrównany o czym może świadczyć wynik do przerwy (3:3). Wszystko rozstrzygnęło sie niespełna pół minuty przed końcwym gwizdkiem, kiedy to drużyna The Buchy prowadziła z Vuzkovnią 5:4, niefortunną interwencją popisał się obrońca tej właśnie drużyny i zmieniając tor lotu piłki po strzale zawodnika Vuzkovni wpakował piłkę do własnej bramki...Również ciekaw spotkanie odbyło się pomiędzy Beelzebubami i Restolem. Co prawda zawodnicy tej drugiej drużyny wystąpili w osłabieniu (5) jednak przyspożyli nie mało kłopotów zawodnikom Beelzebubów. W ostatnich 7 minutach Beelzebuby przejęli inicjatywę i na nerwach się skończyło. Wygrali mecz, który musieli wygrać i zapisali na swoje konto drugie zwycięstwo w tym sezonie...W meczu kończącym trzecią kolejkę spotkały się drużyny prezentujące zupełnie odmienne style gry. W końcówce meczu bramkarz Ideo ukarany został żółtą kartką w dość kontrowersyjnej sytuacji. Brzydki faul na linii pola karnego (faulowanym Krzysztof Hus) zdaniem kibiców „nagrodzony” powinien być czerwonym kartonikiem. Krzysztof wywalczył rzut wolny a młodszy brat zamienił go na bramkę, precyzyjnym i silnym strzałem nie dał szans bramkarzowi. No Stars odnoszą swoje pierwsze zwycięstwo w Extralidze i notują spory awans w ligowej tabeli.