24 KWI 2017

Znowu grad bramek,tym razem w Tyczynie-podsumowanie 3 kolejki gr.2 Tyczyn.

Po gradzie bramek w wtorkowy wieczór w Boguchwale,drużyny grające w Tyczynie nie chciały być gorsze.W 4 spotkaniach ligowych padło aż 48 bramek,szkoda jednak że mecze są jednostronne.Na czele w grupie tyczyńskiej są dwa nie pokonane zespoły Kormed i Gumi Elite Sport.Nadal bez punktów Auchan i Pressado Poligrafia.
Zapraszamy na podsumowanie tekstowe kolejki,galeria z meczów znajduje się na fan pagu

Adrian Nowak *E*

W meczu niepokonanych dotychczasowych zespołów niestety byliśmy świadkami pogromu,chyba na którego nawet chyba najwierniejsi kibice Gumi Elite Sport nie byli w stanie przewidzieć.Zespół Ideo grał tylko w 6 i tylko w minutach 9-19 stoczyli w miarę wyrównany pojedynek, w pozostałych rywal ich po prostu zdeklasował.Jak się nie mylimy takiego blamażu team Wieleby I Kołodzieja w naszych rozgrywkach nie doznał.Natomiast Gumi potwierdza że walczy o mistrza sezonu jesień 2017.Pięć bramek ustrzelił Smężeń a kolejne trafienie na konto zapisał także bramkarz a zarazem *dowódca*Kopyto.

KORMED---PRESSADO POLIGRAFIA 14-0 *7-0*
bramki:Polucha 4,Flis 2,Gancarz 2,Zasadny 2,Brogowski,Dyś,Mularczyk,samobójcza *Klimek*
kartki:brak

Gracz meczu:
Damian Polucha *K*
Wyróżnieni zawodnicy:
Sylwester Gancarz *K*
Marcin Brogowski *K*

Lider tym razem bez swojego kapitana Korzeniowskiego gromi Pressado Poligrafię.*Korzeń* dowodził drużyną z linii bocznej i chodż był kontuzjowany to w razie W jak twierdził był gotowy aby zmienić swój strój na sportowy.Kormed trafił w połowach po 7 bramek i każdy zawodnik wpisał się na listę strzelców,tym samym umocnił się na czele tabeli,natomiast rywal także przoduje ale do tego potrzeba by było odwrócić tabelę.

BLOK EKIPA--POZIOGRANDE 3-6 *1-4*
bramki:Awdochim,Czarnik,Piatek--Kłeczek 2,Jandziś,Bielecki,Antosz,samobójcza *Strzyżowski*
kartki:Czarnik,Piątek *B*-żółte

Łukasz Kłeczek *P*
Tomasz Jandziś *P*
Wojciech Piątek *B*

Najbardziej wyrównany mecz dnia,po którym pierwsze ligowe punkty w sezonie zdobywa Poziogrande,natomiast Blok Ekipa bez "gwiazd trawiastych"przegrywa drugi mecz w sezonie i plany na mistrza już się bardzo daleko oddaliły.

AUCHAN---PER LA VITA 3-10 *3-4*
bramki:Jurzyk 2,Brodowski--Holko 6,Zubiak 3,Granda
kartki:Buda *P*

Michał Holko *P*
Łukasz Zubiak *P*
Krzysztof Jurzyk *A*

Pierwsze 15 minut to były najbardziej emocjonujące w całym piłkarskim dniu.Chodz bramki zaczęły padać od 7 minuty i do 15 padło aż 7 to mecz od początku był emocjonujący.W 9 minucie Per La Vita prowadziło 3-0 co na pewno nie było sprawiedliwe,ale Jurzyka bramka dała *złapałać* kontakt Auchan, zaraz jednak podwyższył Holko,jednak od razu Jurzyk i już było 4-2 a gdy do przerwy Brodowski trafia na 4-3 wydaje się że mecz w 2 połowie jeszcze bardziej będzie emocjonujący.Jednak nic mylnego bo na 2 połowę wyglądało jakby wyszła tylko jedna drużyna czyli Per La Vita która zdominowała rywala,Efekt kolejne 6 bramek w tym 4 w sumie Michał Holko aż 6-krotnie wpisał się na listę strzelców i każdemu życzymy takiego debiutu w naszych rozgrywkach.