W dniu dzisiejszym został rozlosowany puchar Extraliga Boguchwała-Tyczyn wiosna 2017.
TERMINARZ
GRUPA A
ORLIK BOGUCHWAŁA
13.06 WTOREK GODZ.18.15-19.45
1.FC RZESZÓW 3 pkt
2.AUCHAN 0 pkt
3.THE BUCHY 7 pkt
4.PER LA VITA 7 pkt
godz.18.15 Fc Rzeszów-Auchan 3-0
godz.18.30 The Buchy-Per La Vita 1-1
godz.18.45 Fc Rzeszów-The Buchy 2-3
godz.19.00 Auchan-Per La Vita 0-3
godz.19.15 Fc Rzeszów-Per La Vita 1-0
godz.19.30 Auchan-The Buchy 0-3
GRUPA B
ORLIK BOGUCHWAŁA
13.06.WTOREK GODZ.19.45-21,15
1.IDEO.PL 3 pkt
2.PRESSADO POLIGRAFIA 6 pkt
3.STRUG SZIK TYCZYN 9 pkt
4.WULKAN 0 pkt
godz.19.45 Ideo.pl-Pressado 0-3
godz.20.00 Strug-Wulkan 4-0
godz.20.15 Ideo.pl-Strug 0-4
godz.20.30 Pressasdo-Wulkan 2-1
godz.20.45 Ideo.pl-Wulkan 3-0
godz.21.00 Pressado-Strug 1-2
PÓŁFINAŁY:
godz,21.15 1A-2B The Buchy-Pressadom 0-0 karne 4-3
godz.21.30 1B-2A Strug-Per La Vita 2-0
godz.21.45 przegrani Pressado-Per La Vita 1-0
AWANS DO FINAŁÓW WYWALCZY 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY
THE BUCHY
STRUG SZIK TYCZYN
PRESSADO POLIGRAFIA
GRUPA C
20.06 WTOREK
ORLIK BOGUCHWAŁA 18.15-19.45
1.NEW BALANCE 1 pkt
2.GUMI ELITTE SPORT 2 pkt
3.EMERYCI 6 pkt
4.KORMED 7 pkt
godz.18.15 New Balance-Gumi 1-1
godz.18.30 Emeryci-Kormed 0-3
godz.18.45 New Balance-Emeryci 0-1
godz.19.00 Gumi-Kormed 2-2
godz.19.15 New Balance-Kormed 0-3
godz.19.30 Gumi-Emeryci 1-2
GRUPA D
20.06
ORLIK BOGUCHWAŁA 19.45-21.15
1.BLOK EKIPA 5 pkt
2.MŁODE ORŁY 7 pkt
3.SZAROTKA 3 pkt
4.REPREZENTACJA 1 pkt
godz.19.45 Blok-Młode 1-1
godz.20.00 Szarotka-Reprezentacja 4-0
godz.20.15 Blok-Szarotka 2-1
godz.20.30 Młode-Reprezentacja 4-1
godz.20.45 Blok-Reprezentacja 0-0
godz.21.00 Młode-Szarotka 6-1
PÓŁFINAŁY
godz.21.15 1c-2d Kormed-Blok 4-0
godz.21.30 1d-2c Młode Orły-Emeryci 1-0
godz.21.45 przegrani Blok Ekipa-Emeryci 2-0
AWANS DO FINAŁÓW UZYSKA 3 NAJLEPSZE ZESPOŁY
KORMED
MŁODE ORŁY
BLOK EKIPA
FINAŁ PUCHARU
22.06 (CZWARTEK)
ORLIK TYCZYN
GRUPA 1
1. wygrany 1a-2b THE BUCHY
2.wygrany 1d-2c MŁODE ORŁY
3.wygrany z przegranych z 20.06 BLOK EKIPA
GRUPA 2
1.wygrany 1c-2dKORMED
2.wygrany z przegranych z 13.06 PRESSADO POLIGRAFIA
3.wygrany 1b-2a STRUG SZIK TYCZYN
terminarz 1 x 12 minut
g.18.15 (1-1)-(1-2) THE BUCHY-MŁODE ORŁY
g.18.30 (2-1)-(2-2) KORMED -PRESSADO
godz.18.45 (1-1)-(1-3) THE BUCHY-BLOK EKIPA
godz.19.00 (2-1)-(2-3) KORMED --STRUG
godz.19.15 (2-1)-(3-1) MŁODE ORŁY-BLOK EKIPA
godz.19.30 (2-2)-(2-3) PRESSADO-STRUG
PÓŁFINAŁY 2 x 10
godz.20.00 wygrany gr 1 - 2 miejsce w gr 2
godz.20.25 wygrany gr 2-2 miejsce w gr 1
MECZ O 3 MIEJSCE 1x 15 min
godz,20.50 przegrani z półfinałów
FINAŁ 2 x 10 min
godz.21.10 wygrani półfinałów
REGULAMIN I DOKŁADNE INFORMACJE UKAŻĄ SIĘ PRZED 13.06