24 PAź 2017

Relacja z meczów rozegranych 21.10.2017.

W sobotnie południe rozpoczeliśmy okrojoną grę w 8 kolejce oraz mecz zaległy.Zapraszamy na podsumowanie.

WULKAN-TĘCZA 1-2

Nogaj---Jurek,Madeja

GRACZ MECZU:SZYMON KOZAK,wyróżnieni:Paweł Puzio,Bartosz  Madeja

Bardzo ciężki mecz dla lidera,który rzutem na taśmę wygrał mecz a bramkę na wagę 3 punktów zdobył Madeja.Mecz był transmitowany live na fb (www,facebook,com/ExtraligaTyczyn).Wulkan przed tym meczem wzmocnił się a strzałem w 10-tkę był transer Kozaka,który dwoił się i troił aby dać jak najwięcej swojej nowej drużynie,W "klatce" bronił łotysz Mazjanis.Natomiast w Tęczy brakowło m,in Nycza i Pańczaka jednych z liderów zespołu.W 10 min Jurek wyprowadza lidera na prowadzenie,wyrównanie na raty z rzutu karnego zdobywa Nogaj cztery minuty przed końcem a 55 sekund przed upływem regulaminowego czasu wspomniany na początku "Lolo" trafia do siatki Mazjanisa.Można przeanalizować na video czy jednak przy wygraniu pojedynku siłowego Madeja nie faulował?

POLONIA-FC RAKI 7-1

Wybraniec x2,Antkiewicz,Mokrzycki,Piecha,Kamiński,Mikoś---Mazur

GRACZ MECZU:WITOLD WYBRANIEC,wyróżnieni:Adam Mikloś,Rafał Pomianek

Drużyna Fc Raki o godz.12.50 liczyła tylko 5 zawodników,jednak DUCHEM FAIR PLAY błysnał zespół rywali gdy na czele z menago Tłuczkiem zadecydowali że oniu też wyjdą w 5 i jak dotrze szósty rak to wtedy uzupełnią składy,Już pierwsza sytuacja przyniosłą bramkę dla Poloni a zdobył ją Antkiewicz.W 13 minucie meczu składy zostały uzupełnione a wynik na tablicy widniał 3-0,jeszcze do przerwy Polonia dwukrotnie ukuła.Druga połowa znowu zaczęła się od bramki tym razem jak się póżniej honorowej dla Raków dziełem Mazura ale duży w tym miał udział obrońca Kamiński,który jako ostatni skierował piłkę do swojej bramki.Ostatnie dwie bramki padły w ostatnich 5 minutach spotkania a ostatnią zdobył Kamiński który tym razem w prawidłową stronę skierował futbolówkę i pokonał Kasperkiewicza i ustalił końocwy wysoki wygrany wynik dla rzeszowskich chłopców z Poloni.

FC RAKI-PER LA VITA 5-3

Grobelny x 3,Wolski,Krasoń--Zubiak,Mazurek,Skowroński(samobójcza)

GRACZ MECZU: JAROSŁAW GROBELNY,wyróżnieni:Łukasz Zubiak,Dariusz Kasperkiewicz

Po 5 minutach przerwy Raki były gotowe do kolejnego swojego pojedynku w sobotnie popołudnie,lecz rywal dysponował tylko 3 zawodnikami,tak więc sędzia Płonka gwizdnął po raz pierwszy i włączył czas 5 minut oczekiwania(5 zawodników Per La Vity już docierało na orlika).Niespełna minuta dzieliła od skończenia czasu oczekiwania na spóżnionych zawodników,gdy sędzia ponownie gwizdkiem dał znać że rozpoczynamy mecz.W 6 minucie Raki wychodza na prowadzenie,nie mija nawet 50 sekund a Per La Vita doprowadza do remisu.W 10 minucie Raki znowu na prowadzeniu,ale tym razem cieszyli się tylko 30 sekund bo znowu był remis.W 21 minucie drugą żółtą kartkę ujrzał Mazur a to oznaczało że już do końca Raki będą grały tylko  w 5 bo nie mieli zmieników.Ta kwestia i że grali już drugi mecz w dniu stawiało ich w złej sytuacji,jednak  duch walki oraz nie dokońca pełna koncentracja rezerwowego składu Per La Vita spowodowała że to team Skowrońskiego strzelił kolejne trzy bramki w osłabieniu.W 30 minucie znany z bardzo ciekawych wywiadów i nie tylko Skowron na osłodę dla rywali pokonał swojego bramkarza,co z uśmiechem jednak na twarzy przyjał golkiper Kacper.Chyba jednak w tym coś jest że Raki jak grają w osłabieniu są grożniejszą drużyną.

FC RZESZÓW-PER LA VITA 5-0

Szalacha x 2,M.Zabłocki x 2,Grędysa

GRACZ MECZU:PIOTR SZALACHA,wyróżnieni: Marcin Zabłocki,Marek Kmieć

Rozbita drużyna Per La Vity po poprzednim pojedynku musiała stoczyć kolejny bój tym razem z odbudowującym się Fc Rzeszów.Jeden z zawodników Per La Vity wreszcie się dowiedział że w poprzednim meczu grali prawie 10 minut w przewadze(chyba go trzymało jeszcze po sylwetrze?).Gdy w 2 minucie padł pierwszy gol wydawało się że skończy się pogromem i Fc Rzeszów może dwucyfrową liczbą pokonać rywala.Jednak chyba niektórych uczestników tego meczu zaczęło dopiero "puszczać" i wrócili do gry.Ostatecznie godnie do końca zagrał team Kmiecia i skończyło się 5-0.Taki wynik czyli wyższy niż możliwy przyznany walkower przesądził że nie było weryfikacji zawodników.

SUPER PARTIA GALIA-DBR FILISTYNI 0-3 vo

Niestety sugerowane problemy kadrowe druzyny z Rudnej Wielkiej okazały się prawdziwe i nie zjawili się na zaplanowym meczu.Jednak jak przyznał w bijącym rekordy oglądalności po mevczowym wywiadzie Hubert Smalec szkoda że nie dali oficjalnie znać wcześniej.Najbardzie chyba nie zadowolony z braku gry był "Jajo" który liczył na kilka bramkek i gonienie najlepszego strzelca Skuby.Zgodnie z regulaminem na drużynę Super Partia Galia zostają nałożone kary: finansowa 50 pln oraz odjęcie 1 punktu w ligowej tabeli.