03 LIS 2017

Deszczowa 10 kolejka-relacja !

Przy ciągłym padajacym deszczu niestety zawodnicy musieli rozgrywać mecze w ramach 10 kolejki.Najlepiej z takiej aury skorzystał broniacy tytułu zespół Kormedu,który w 5 pokonał Emerytów.W hicie kolejki Fc Rzeszów pokonuje Gumi Elite Sport a na mecz nie przybywają Presado Poligrafia oraz Per La Vita w związku z czym oddają swoje pojedynki walkowerem.Zapraszamy na podsumowanie kolejki, wywiady na fan pagu oraz przypominamy że już w sobotę 4 listopada od godziny 11.00 na tyczyńskim orliku odbędzie się 6 meczów zaległych.Sędziami będą Patryk Pałka i Jerzy Strzępek.

MŁODE ORŁY-DBR FILISTYNI 5-4

Wilk x 3,Goch,Rybiński--Szmela x 2, Filip x 2

Gracz meczu:KAROL WILK,wyróżnieni:Piotr Szmela,Arkadiusz Filip

"Jajo" już w 30 sekundzie trafia dla Dbr-u.Cztery minuty Goch wyrównuje i taki wynik mamy do przerwy.Po pauzie mecz był na całego,oba zespoły dążyły do zwycięstwa w tym sensacyjnego Filistyn.Ostatnie 5 minut meczu to jednobrammowe prowadzenie Młodych Orłów i po mimo dopingu kibiców teamu Smalców oraz sytuacji bramkowych wynik do końca nie ulega zmianie.

PRESADO POLIGRAFIA-TĘCZA WYSOCK 0-3 VO

Łukasz Klimek poinformkował 6 h do meczu że jest ich tylko 3 do gry i nie przybędą na mecz.Tym samym lider zdobywa kolejne 3 punkty bez walki a Presado traci ujemny punkt i dostaje karę finansową.

WULKAN-PER LA VITA 3-0 VO

Z 35 minut przerwy nagle zrobiło się ponad godzinę z związku z tym że Marek Kmieć tym razem 1 h do meczu ostatecznie podjał decyzję że chodż z na początku 2 zawodników zrobiło się 4 to i tak za mało aby przybyć na mecz.Tym  samym Wulkan awansuje na 8 miejsce w tabeli dzięki 3 punktom,a Per La Vita dostaje ujemny punkt i karę finansową

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IDEO.PL-FC RAKI 2-6

Modlisz,Chrobak--Grobelny x 3,Krasoń x 2,Chrostowski

Gracz meczu:JAROSŁAW GROBELNY,wyróżnieni:Karol Krasoń,Wojciech Modlisz

Ta deszczowa pogoda jak sam przyznał w po meczowym wywiadzie Skowroński im służyła czyli dosłownie Raki lubią wodę.Do przerwy pewnie prowadziły 4-1,a do 8 minuty 4-0.W drugich 15 minutach Ideo próbowało jeszcze doprowadzić do "kontaktu"ale szybka riposta po stracie 2 bramki  i w ostatniej akcji meczowej Grobelny ustala końcowy wynik meczu.

POLONIA-SUPER PARTIA GALIA 5-0

Hulbój x 2,Antkiewicz x 2,Haber

Gracz meczu:JAN HULBÓJ,wyróżnieni:Marek Antkiewicz,Jakub Janda

Inna koncepcja gry Poloni pozwala na pewne zwycięstwo.Tym razem to team Tłuczka nie "wykazał się do przerwy" a w drugiej odsłonie strzelili kolejne 4 bramki.W drużynie z Rudnej Wielkiej najwięcej ochoty do gry i chęci pokazania wykazywał najmłodszy na "orliku" Janda.

KORMED-EMERYCI 3-2

Maca x 2,Lobas--Grzebień,Frątczak

Gracz meczu:KAROL CIEŚLIK,wyróżnieni:Konrad Maca,Michał Ambroszkiewicz

Kormed na mecz przybywa tylko w 5,a rywal ma aż 5 zmian i wszystko wskazywało na kolejną porażkę drużyny Korzeniowskiego.Jednak bardzo madra gra a szczególności już trudna nawierzchnia pozwala Kormedowi cały czas "trzymać mecz".W 7 minucie Maca trafia po raz pierwszy a w całym meczu jeszcze tylko raz pokonuje Surowca,ale jakby miał lepszy ustawiony celownik mógł przynajmniej jeszcze z trzy razy to uczynić.W 23 minucie "Macek" zmienia w bramce Kormedu,Gancarza i dwie minuty pózniej Emeryci trafiają kontaktową bramkę.Po tej stracie szybki powrót ról i ponownie Sylwek w bramce a Konrad w ataku co przynosi jego asyst,e do Lobasa który trafia na 3-1.Chodż Frączek w końcówce trafia na 3-2 to na przynajmniej remis brakuje już czasu.Po meczu duża radość w ekipie Kormedu,natomiast Emeryci narzekali na stan murawy.

GUMI ELITE SPORT-FC RZESZÓW 3-5

Nowak x 2,Zygmunt--Łodej x 3,Zabłocki x 2

Gracz meczu:KRZYSZTOF ŁODEJ,wyróżnieni:Adrian Nowak,Marcin Zabłocki

Ach co to był za mecz,godny hitu kolejki.Po mimo już dużych kałuż na orliku oba zespoły stworzyły bardzo dobry spektakl piłkarski z małym wyjątkiem gdy sędzia Szydełko miał już kończyć mecz doszło do "razów" Nowaka i Soleckiego,ale obaj panowie już kilka sekund po meczu podali sobie ręce."Fryta" dopóki miał w czym grać był the best jednak w 13 minucie pękły mu buty i w drugiej odsłonie już przeważnie statystował.Bramkę kolejki zdobył najlepszy na boisku Krzysztof Łodej.Dwa rzuty karne (do oglądnięcia na www.facebook.com/ExtraligaTyczyn/) dla Fc Rzeszów,dwie czerwone kartki,ulewa,zmoknięci wierni kibice i sztab i najważniejsze bardzo dobry mecz piłkarski..to było wszystko w hicie 10 kolejki.