12 LIS 2017

Remis Tęczy,czy znamy już spadkowiczów?-podsumowanie 11 kolejki

Nie ma już w naszych rozgrywkach drużyny niepokonej,lider Tęcza Wysock po emocjonującym pojedynku remisuje z Polonią.W meczu o "utrzymanie" Presado pokonuje Per La Vitę a Ideo pl okazuje się minimalnie lepsze od Dbr Filistyni i wszystko wskazuje że znamy już ostatnie 3 zespoły,ale jak to się mawia dopóki piłka w grze dopóty ...

Zapraszamy na podsumowanie 11 kolejki:

POLONIA-TĘCZA 4-4

Kuter x 2,Rozborski,Hulbój--Śledz x2,Madeja,Wojtowicz

GRACZ MECZU:JAROSŁAW KUTER,wyróznieni:Waldemar Śledż,Bartosz Madeja

Kapitalne widowisko stworzyły drużyny w pierwszym meczu 11 kolejki,mecz był transmitowany na żywo na fan pagu i cieszył się rekordową widownią.

Warto go oglądnąć jeszcze raz nawet dla popatrzenia jak wykonuje się wyćwiczone rzuty wolne(bramka Hulboja).Brawo Panowie za stworzony spektakl.Jaki był to napięty mecz niech świadczy że bardzo spokojny na co dzień Marek Antkiewicz za nie utrzymanie nerów na wodzy wraz z Andrzejem Wojtowiczem za czerowone kartki musieli przed czasem opuścić plac gry,o tym meczu można by było napisać pół strony,dlatego jeszcze raz proponujemy w niedzielne przedpołudnie oglądnąć jeszcze raz.

PER LA VITA-PRESADO POLIGRAFIA 1-5

Holko--Skuba x 5

GRACZ MECZU:KAROL SKUBA,wyróznieni:Damian Gargała,Michał Holko

Per La Vita-Karol Skuba 1-5 tak można nazwać ten mecz,Skubi sam rozstrzelał rywala w ważnym meczu o utrzymanie.Pierwsza połowa to uważna gra z obydwóch stron znając prestiż tego spotkania,kończy się tylko bramką Skuby.120 sekund po rozpoczęciu 2 połowy Holko wyrownuje.Ostatnie 10 minut meczu to jednak show wspomnianego"Skubiego",który dokłada jeszcze 4 bramki i ponownie odskakuje rywalom w klasyfikacji strzelców.Ten wynik potwierdza że ten sezon team Kmiecia i Sobonia ma bardzo słaby i wszystko wskazuje że na wiosnę nie zawalczy o mistrzostwo.Relacja video z meczu na yoyube i fan page.

EMERYCI-GUMI ELITE 2-2

Grzebień,Stręczek--Gajdek,Stec

GRACZ MECZU:ALEKSANDER GAJDEK,wyróżnieni:Paweł Grzebień,Kamil Kopyto

Osłabione pauzującym za kartki Nowakiem,Gumi Elite tylko zremisowało z Emerytami i skomplikowało sobie walkę o pudło,natomiast Emeryci zdobywają cenny punkt extraligowy.Jednak z przebiegu meczu wynik remisowy jest jak najbardziej sprawiedliwy.1 połowa z meczu w relacji video na fan page.

MŁODE ORŁY-SUPER PARTIA GALIA 3-0 VO

Niestety drużyna Kamila Kornagi nie przybyła na mecz z najprawdopodobniej z ...,jest to drugi walkower drużyny Super Parti w tej rundzie.Jednak Kamil zapowiada że dograją do końca tą rundę i pojawią się na ostatnich dwóch pojedynkach extraligowych.Tym bardziej że Kamil potrenował w biegu niepodległości na 10 km w sobotnie południe.Młode Orły po tym walkowerze i innych wynikach wracają na podium.

IDEO.PL-DBR FILISTYNI 3-2

Chrobak 2,Strutyński--Szmela,Piątek

GRACZ MECZU:TOMASZ CHROBAK,wyróżnieni:Paweł Piątek,Ludomir Strutyński

W kolejnym ważnym pojedynku "na dole"emocje były do ostatniej sekundy meczu a końcowy wynik nie był znany aż sędzia Szydełko gwizdnął po raz ostatni.Ostecznie o jedno trafienie lepszym okazało Ideo.pl.chodz przez 5 minut grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Piestrzaka,który próbował zastąpić Wielebe w bramce i obronił strzał rękami.Ta porażka stawia Filistyni w trudnej sytuacji ale jak stwierdził w po meczowym wywiadzie Hubert Smalec nie do końca chcą się na siłę utrzymać w extralidze.Mecz na youtube i fan page.

KORMED-WULKAN 5-2

Maca 3,Cieślik,Korzeniowski---Kaltenberg 2

GRACZ MECZU:KONRAD MACA,wyróznieni:Maciej Kaltenberg,Karol Cieślik

Kolejna wygrana Kormedu ale jak przyznał menago "Korzeń" spodziewali się łatwiejszego meczu."Macek" zalicza hatrcika,w czym próbuej mu dorównać Kaltenberg,który debiutuje w Wulkanie.Jednak zdecydowanie to Kormed był lepszym zespołem a chwilowe przestoje Kormedu i byc może że w bramce musiał bronić Flis pozwalają na strzelenie bramek Wulkanowi.Mecz był transmitowany live na fan page.

FC RZESZÓW-FC RAKI 0-3

Grobelny 2,Niemiec

GRACZ MECZU:JAROSŁAW GROBELNY,wyróznieni:Dariusz Kasperkiewicz,Jakub Binek

Do dużej niespodzianki doszło na koniec 11 kolejki w meczu Fc lepszymi okazali się Raki,tym samym jest to "czarny koń" rozgrywek.The best w tym meczu był Jarek Grobelny a że miał w drużynie w tym dniu dużą pomoc zimny prysznic dostała drużyna Zabłockich.Czy ta porażka przekreśli"pudło"Fc Rzeszów na jesień?,zapewne tak.Bardzo mądra gra od tyłu Raków gdzie dowodził Purcha,dobry golkiper Kasperkiewicz i strzelec Grobelny dało 3 punkty "wodnej drużynie".Czy na taki wynik miała wpływ absenacja za kartki Soleckiego Tomka ?