Szarotka okazała się najlepszą drużyną w rozegranym na tyczyńskim orliku turnieju o puchar Extraligi Tyczyn.Drużyna Tomka Nogaja wygrała 4 mecze i 1 przegrała.Jak się okazało najważniejsza wygrana była w meczu z Emerytami,bo dzięki temu wygrali turniej bo okazali się lepsi w bezpośredniem meczu.Trzecie miejsce przypadło Fc Rzeszów i też dzięki wygraniu w meczu z Kormed.
Dla każdego zawodnika była przygotowana kiełbaska z grilla oraz ciepłe herbaty.
Wyniki:
Drużyna z Fb---Dbr Filistini 1-2
Fc Rzeszów--Emeryci 0-1
Kormed---Szarotka 2-0
Drużyna z Fb---Fc Rzeszów 0-2
Dbr Filistini---Kormed 1-3
Emeryci--Szarotka 1-2
Kormed--Fc Rzeszów 1-2
Drużyna z Fb---Emeryci 0-2
Dbr Filistini---Szarotka 0-1
Kormed--Drużyna z Fb 4-2
Dbr Filistini--Emeryci 1-5
Fc Rzeszów--Szarotka 0-3
Emeryci--Kormed 3-1
Szarotka---Drużyna z Fb 3-0
Dbr Filistini--Fc Rzeszów 1-3
Końcowa tabela:
1.SZAROTKA 12 PKT 9-3
2.EMERYCI 12 PKT 11-4
3.FC RZESZÓW 9 PKT 6-7
4.KORMED 9 PKT 11-8
5.DBR FILISTINI 3 PKT 5-13
6.DRUŻYNA Z FB 0 PKT 6-13
MVP TURNIEJU:
PAWEŁ GRZEBIEŃ---EMERYCI
NAJLEPSZY BRAMKARZ:
MARIS MAZJANIS---SZAROTKA
SKŁADY:
SZAROTKA:
MARIS MAZJANIS
RYSZARD ROKOSZ
TOMASZ NOGAJ
MARCELI HALIGOWSKI
MICHAŁ HOLKO
KRYSTIAN WYSOCKI
MARCIN PURCHA
SEBASTIAN MATIASIK
SZTAB SZKOLENIOWY:
JAN SUSZEK
ROMAN POLNY
EMERYCI:
MACIEJ SUROWIEC
PAWEŁ GRZEBIEŃ
KAMIL KAZIMIEROWICZ
TOMASZ STRĘCZEK
SŁAWOMIR FRĄCZEK
SŁAWOMIR WACŁAW
MICHAŁ CHOMA
PIOTR SZLACHTA
MARCIN PORADA
JANUSZ WŁUDYKA
SZTAB SZKOLENIOWY:
ZGODA Z DBR FILISTINI
FC RZESZÓW
PAWEŁ PUZIO
DAWID PTASZEK
PAWEŁ GRĘDYSA
ROBERT CZECH
PRZEMYSŁAW KOGUT
ROBERT MIELNIK
BARTOSZ BRZĘK
RAFAŁ JUREK
SZTAB SZKOLENIOWY:
TOMASZ SOLECKI
MAURYCY SOLECKI
MARCIN ZABŁOCKI
KORMED
GRZEGORZ SOBINA
MICHAŁ KORZENIOWSKI
WITOLD CZARNIK
MARCIN FLIS
SYLWESTER GANCARZ
DAMIAN POLUCHA
JAKUB ZEGRALICKI
PATRYK WITKOWSKI
SZTAB SZKOLENIOWY:
OLEKSANDR LOBAS
DBR FILISTINI
MATEUSZ OCZOŚ
JAKUB SZUBERLA
PAWEŁ PIĄTEK
PIOTR SZMELA
OSKAR RZESZUTEK
HUBERT SMALEC
ARKADIUSZ FILIP
RAFAŁ SZPAK
SZTAB SZKOLENIOWY:
PANI SMALEC I HOLS-Y
DRUŻYNA Z FB
DAMIAN SADLEJ
ADAM MILEWSKI
KRYSTIAN PISARCZYK
KAROL GARDIASZ
MICHAŁ ŚWIRK
KRZYSZTOF SKUP
DANIEL MOSKAL
SZTAB SZKOLENIOWY:
JERZY STRZĘPEK