04 KWI 2018

Wyrównane mecze-podsumowanie 2 kolejki 1 LIGI !

Za nami 2 kolejka 1 LIGI w hicie kolejki o jedną bramkę lepszy od Jedlickiej Manafaktury Mebli okazał się Blok Ekipa,remisem zakończył się ciekawy mecz Szarotki z Poziogrande,znowu wysoka porażka Realu a samodzielnym liderem z kompletem zwycięstw zostały The Buchy.Zapraszamy na tekstowe podsumowanie 2 kolejki.Relacja video na fan pagu www.facebook.com/ExtraligaTyczyn.

PV SYSTEM FOTOWOLTANIKA--POZIOGRANDE 2-4

bramki: Stopa,Ziajor--Jandziś x 3,Ludwik

kartki:brak

GRACZ MECZU:TOMASZ JANDZIŚ

WYRÓŻNIENI:

SEBASTIAN STOPA,PRZEMYSŁAW SZOPA

Tomasz DZIKU Jandziś to ten zawodnik który robi dużą różnicę w Poziogrande.Zawodnik pojawił się w 10 minucie i od tej pory gra jego drużyny z obrony przeszła do atakowania rywala."Dziku" utrafił hatrcicka a bramka z rzutu rożnego to "stadiony świata".Drużyna Jacka Głuszka spada z pozycji lidera ale nie załamuje się i będzie walczyła o komplet w kolejnym meczu jak zapowiadał po meczowym wywiadzie kapitan i sponsor.

REAL RZESZÓW--CWT 0-10

bramki:Krajciewicz x 3,Siciarz x 3,Ciupak,M.Krupa,D.Krupa,Rysz

kartek:brak

GRACZ MECZU:MARCIN SICIARZ

WYRÓŻNIENI:

WITOLD KRAJCIEWICZ,DANIEL RYSZ

Niestety kolejny pogrom tym razem dwucyfrowy spóżnionej młodej drużyny Realu.Na pewno dużo do myślenia i poprawy ma drużyna Sławka Lasoty,chłopaki czekamy na pierwszą bramkę waszą w rozgrywkach.Maciej Czarnota z CWT jednak z szacunekiem dla rywala przyjął ten triumf.

JEDLICKA MANAFAKTURA MEBLI--BLOK EKIPA 2-3

bramki:Kazimierczuk,Belczyk--Paluch,Klimowicz,Choma

kartki: Martinek (żółta)

GRACZ MECZU:ARTUR KLIMOWICZ

WYRÓŻNIENI:

PRZEMYSŁAW BELCZYK,GRZEGORZ SOBINA

W hicie kolejki walka trwała na całego.Do przerwy 1-1 a na koniec dwie minuty przed kiońcem Choma pokonuje bramkarza po raz trzeci a że wcześniej na tablicy świetlnej był wynik 2-2 to "Chomik"został bohaterem Blok Ekipy.

SZAROTKA--ZAKŁAD METALURGICZNY 4-4

bramki:Wójcik,Wysocki,Krajewski--Sowa x 3,Ledzwoń

kartki:brak

GRACZ MECZU:JAKUB SOWA

WYRÓŻNIENI:

SŁAWOMIR WÓJCIK,ŁUKASZ LATUSEK

Po 8 minutach chyba niespodziewanie Szarotka prowadzi 2-0,Do przerwy pada jeszcze po bramce dla drużyn.Zakład Metalurgiczny w przeciągu 9 minut 2 połowy strzela 3 bramki i wychodzą na prowadzenie.Szarotka odpowiada wyrównującą bramką Krajewskiego na więcej nie pozwala bardzo dobrze broniacy Łukasz Latusek.Z przebiegu meczu sprawiedliwy remisowy wynik.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

THE BUCHY--KS BEERLOVERS 3-2

bramki: Zdeb,Kopczyk,Lipiec--Szałajko,Majer

GRACZ MECZU:DOMINIK LIPIEC

WYRÓŻNIENI:

MATEUSZ SZAŁAJKO,IGOR MAJER

Ostatni mecz 2 kolejki przynosi szybkie otwarcie bo już w 3 minucie The Buchy na prowadzenie wyprowadza Kopczyk.Jednak to na przerwę na prowadzeniu 2-1 schodzi drużyna "kochajaca piwo".Drugie 20 minut to wyrównana walka z obydwóch stron ale bramki i to dwie zdobywają The Buchy,jak się okazało najważniejszą bo za 3 punkty na 100 sekund przed końcem meczu zdobywa kapitan Lipiec.The Buchy jako jedyni są nie pokonani i znajdują się na czele 1 ligowej tabeli.