11 KWI 2018

The Buchy nie zwalniają tempa-podsumowanie 3 kolejki 1 LIGI !

Lider The Buchy nie zwalniają tempa kolejna ich wygrana,w meczu PV System z Zakładem Metalurgicznym oprócz kilku bramek zobaczyliśmy dwa niesportowe zachowania zawodników.Blok Ekipa odnosi kolejne cenne zwycięstwo,natomiast w meczu dnia Poziogrande okazuje się lepsze o jedną bramkę.Zapraszamy na podsumowanie tekstowe 3 kolejki 1 LIGI.Video na naszym fan page www.facebook.com/ExtraligaTyczyn.

THE BUCHY--SC DRABINIANKA 7-3

bramki: Dziadosz x 2, Kopeć x 2,Kopczyk,Matracki,Wlizło--Balawender,Berkowicz

kartki: brak

GRACZ MECZU: DAWID DZIADOSZ

Wyróżnieni zawodnicy:Sylwester Starosolski,Konrad Matracki

Pewny triumf lidera The Buchów.Drużyna z Drabinianki jednak w ostatnich dwóch minutach strzeliła dwie bramki i ostatecznie wynik nie jest już taki jednostronny.

PV SYSTEM FOTOWOLTAIKA--ZAKŁAD METALURGICZNY 1-3

bramki:Ślusarczyk--Sowa,Kawalec,Hałdys

kartki:Szostek (żółta x 2),Bober,Szostek (czerwone)

GRACZ MECZU:PIOTR HAŁDYS

Wyróżnieni:Sebastian Ślusarczyk,Grzegorz Kawalec

Mecz w którym co najciekawsze ale szkoda że nie tylko sportowe działo się w końcówce meczu.W 5 minucie Ślusarczyk wyprowadza Pv System na prowadzenie,Taki wynik utrzymuje się aż do 30 minuty,kiedy to Sowa doprowadza do remisu.Póżniej ten sam zawodnik nie wykorzystuje rzutu karnego (video na fan page).W kluczowych ostatnich minutach oba zespoły kończyły w osłabieniu najpierw za "niesportowe zachowanie w stosunku do przeciwnika" czerwonym kartonikiem został ukarany Bober (ZM wykorzystał przewagę i wyszedł na prowadzenie).Na 5 minut do końca swoją drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną natomiast ujrzał Szostek ( po czym zwyzywał sędziego głównego).Nad obiema sytuacjami w dniu dziesiejszym zapadnie decyzja jakie kary poniosą w/w zawodnicy,bo na pewno w naszych rozgrywkach coś takiego nie tolerujemy.Na koniec jeszcze ZM podwyżyło zwycięstwo.

SZAROTKA--BLOK EKIPA 1-5

bramki:Dec--Czarnik x 2,Klimowicz x 2,Piątek

kartki:brak

GRACZ MECZU:WITOLD CZARNIK

Wyróżnieni zawodnicy:Adam Lula,Artur Klimowicz

Lepiej w mecz weszła Szarotka,ale bardzo dobrych sytaucji nie wykorzystał Wysocki,któremu w dużej mierze przeszkodził bramkarz Sobina.Do przerwy 0-2,gdy jednak Szarotka wreszcie ukuła w 22 minucie wydawało się że czeka nas ciekawy mecz.Jednak nie Blok grając pewnie i konsekwetnie od tyłu jeszcze zdobył 3 bramki i zasłużenie pokonał osłabioną Szarotkę.Klasą dla siebie w tym meczu był Witek Czarnik.

REAL--KS BEERLOVERS 2-8

bramki:Kiełbasa,S.Lasota--Cetnar x 2,Pacuła x 2,Szczepek x 2,Jesiołowski,Szałajko

GRACZ MECZU:DAWID SZCZEPEK

Wyróżnieni:Bartłomiej Kiełbasa,Sebastian Jesiołowski

kartki:Mueller

Warto odnotować pierwsze bramki Realu w 1 lidze w tym barmkę kolejki z rzutu wolnego Kiełbasy,jednak to do 1 minuty to Beerlovers prowadził grę i zasłużenie pokonał rywala.

POZIOGRANDE--CWT 4-3

bramki:M.Kłeczek x 2,Ludwik,Jandziś--Ciupak,Krajciewicz,Siciarz

kartki:M.Kłeczek

GRACZ MECZU;PRZEMYSŁAW SZOPA

Wyróżnieni:Witold Krajciewicz,Michał Kłeczek

Mecz od początku stał na bardzo wysokim poziomie.Już po 9 minutach było 2-2 i do ostatnich sekund nie był znany wynik tego emocjonujacego spotkania,Jak się okazało bramkę na wagę 3 punktów na 180 sekund przed końcem zdobył Michał Kłeczek.W obu drużynach o dziwo nie było liderów,grały całe zespoły i oby jak najwiecej takich zaciętych no może troszkę mniej nerwówych spotkań w Extralidze.

SZÓSTKA KOLEJKI,KLASYFIKACJE STRZELCÓW,BRAMKARZY ORAZ MVP (patrzymy na strzelone karne) NA STRONIE INTERNETOWEJ.

KOLEJNA KOLEJKA JUŻ W WTOREK 17 KWIETNIA PONOWNIE NA ORLIKU W BOGUCHWALE(PRZYPOMINAMY ŻE DO TEJ WŁAŚNIE KOLEJKI TRZEBA UREGULOWAĆ POZOSTAŁE WPISOWE OD DRUŻYNY !)