18 KWI 2018

SC DRABINIANKA z pierwszymi punktami-podsumowanie 4 kolejki 1 LIGI !

W wtorkowy wieczór w Boguchwale została rozegrana 4 kolejka 1 LIGI,w meczu na "szczycie" CWT pokonuje Zakład Metalurgiczny.Pierwsze punkty w 1 lidze zdobywa KS Beerlovers.Blok Ekipa nadal z kompletem zwycięstw.Jedlicka Manafaktura zasłuzenie pokonuje swojego rywala.Zapraszamy na tekstowe podsumowanie kolejki,relacje,urywki video na naszym fan pagu www.facebook.com/ExtraligaTyczyn

PV SYSTEM FOTOWOLTANIKA--BLOK EKIPA 1-2

bramki:Pelachacz--Martinek,Klimowicz

GRACZ MECZU:KRZYSZTOF MARTINEK

Wyróżnieni zawodnicy:Rafał Pelachacz,Maciej Paluch

Aż 5 zmian Pv przy 0 Bloku nie przyniosło punktów drużynie Głuszaka,ale z przebiegu meczu to maksymalnie zasługiwali na 1 punkt.Ekipa Sobiny jak na razie ma na koncie same zwycięstwa ale grą i liczbą zmieników jak na razie nie zachwyciła.Jednak zdobycz w tabeli na ten moment się liczy i jak na razie 2 miejsce w tabeli.W grze Systemu nie było widać polotu,zespołu ani taktyki i chodz Blok już "odychał" rękawami przewagi po 1 połowie do końca meczu nie oddał.

REAL--SC DRABINIANKA 2-6

bramki:Kozyra x 2---Balawender x 2,Kopacki x 2,Berkowicz,Gierczak

GRACZ MECZU:MARCIN BALAWENDER

Wyróżnieni:Dariusz Kozyra,Rafał Kopacki

Mecz drużyn które nie miały jeszcze punktów.Lepszym zespołem jednak w meczu nie bez walki okazał się team z Drabinianki..Na pierwsze punkty drużyna Lasoty jeszcze będzie musiała poczekać ,natomiast DSC twierdzi że teraz będzie z górki i ma iść za ciosem.

POZIOGRANDE--KS BEERLOVERS 6-3

bramki:Jandziś x 6--Pacuła,Szczepek,Sałajko

GRACZ MECZU:TOMASZ JANDZIŚ

Wyróżnieni zawodnicy:Dawid Sczczepek,Przemysław Szopa

Tomasz "DZIKU" Jandziś to ten zawodnik przypomniał swoje bardzo dobre czasy w Extralidze.Jandziś strzelił aż 6 bramek grał w prodzie,w obronie,prowadził grę po prostu The Best i szkoda że brakowało jednego z lepszych bramkarzy 1 ligi Karabanowskiego bo mogło by być ciekawie.W 1 połowie Poziogrande ustawiło sobie mecz a w drugiej tylko kontrolowali.

CWT--ZAKŁAD METALURGICZNY 3-0

bramki:Krupa M,Cichoń,Krajcewicz

GRACZ MECZU:KRZYSZTOF CHRKISTOPHE BANDURA

Wyróżnieni zawodnicy:Witold Krajcewicz,Jakub Sowa

Michał Krupa już w 2 minucie otworzył wynik meczu,po stracie bramki Z M niby próbowało coś skontuować ale bardzo dobrze w bramce CWT bronił Bandura.W drugiej połowie kolejne dwie bramki drużyny nieobecnego Czarnoty i zasłużenie zdobywają cenne 3 punkty.Zakład Metalurgiczny w innych rozgrywkach na hali gromią dwucyfrowo rywali ale panowie to jest orlik i 1 Liga i chyba awans do Extraligi nie dla was ...?

SZAROTKA--JEDLICKA MANAFAKTURA MEBLI 1-5

bramki: Haligowski--Gorzenik x 3,Belczyk,Kazimierczuk

GRACZ MECZU:MATEUSZ GORZENIK

Wyróżnieni:Przemysław Belczyk,Marceli Haligowski

JMM się obudziło i pewnie wypunktowała Szarotkę,która miała w meczu aż 5 zmian.Przewaga Jedlickiej drużyny na placu boju przekształciła się w 3 punkty.Szarotka od początku 2 połowy przy stanie 1-4 przez 5 minut zamknęła rywala na ich połowie ale mało tego że nic nie strzeliła to straciła kolejną bramkę i było po meczu.

SZÓSTKA KOLEJKI NA STRONIE INTERNETOWEJ

KLASYFIAKCJE INDYWIDUALNE PO 4 KOLEJAKACH:(liderzy)

TOMASZ JANDZIŚ--POZIOGRANDE 10 BRAMEK--NAJLEPSZY STRZELEC 1 LIGI

JAKUB SOWA--ZAKŁAD METALURGICZNY--23 PKT--MVP 1 LIGI

PRZEMYSŁAW SZOPA--POZIOGRANDE--16 PKT--NAJLEPSZY BRAMKARZ

KOLEJNA KOLEJKA 1 LIGI ZOSTANIE ROZEGRANA 26 KWIETNIA (CZWARTEK) ORLIK TYCZYN,wcześniej dwa mecze awansem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WSZYSTKIE DRUŻYNY KTÓRE NIE UREGULOWAŁY JESZCZE CAŁEGO WPISOWEGO MUSZĄ TO UCZYNIĆ DO KOLEJNEGO SWOJEGO MECZU LIGOWEGO !