20 KWI 2018

Walka trwa,nikt nie odpuszcza-relacja z 16 kolejki Extraligi !

W ramach 16 kolejki Extraligi mieliśmy dwa ważne pojedynki i już wiemy że Kormed nie rzuca słów na wiatr i walczy o obronienie tytułu mistrza po pokonaniu Fc Rzeszów,któremu pozostało już walkę "pudło" tym bardziej że Młode Orły po pogromie plasują się na trzecim miejscu.Walka o utrzymanie ma status bez zmian po remisie Emerytów z Dbr Filistini.Relacja video z kolejki na fan pagu www.facebook.com/ExtraligaTyczyn a tutaj tradycjnie relacja tekstowa z meczów w czwartek 19 kwietnia 2018 r.

FC RAKI-IDEO.PL 10-0

bramki:Nogaj x 3,Grobelny x 2,Moskwa x 2,Chrostowski,Purcha

GRACZ MECZU:TOMASZ NOGAJ

Wyróżnieni zawodnicy:Jarosław Grobelny,Dominik Moskwa

Coś nie dobrego się dzieje na wiosnę z Ideo.pl trzeci mecz przegrany dwucyfrowo,mało tego kolejni zawodnicy doznają kontuzji.Fc Raki od pierwszej minuty spotkania byli drużyną lepszą o ile do  przerwy 3-0 to po przerwie 7-0.Ideo ma jednak przewagę jeszcze nad barażami po jesieni ale jeżeli z drużynami bezpośrednio walczacymi przegrają to widmo meczu barażowego może zaświecić.

EMERYCI-DBR FILISTINI 4-4

bramki:Szlachta x 2, Grzebień,Porada--Furman x 3,Szmela

GRACZ MECZU:ALEKS FURMAN

Wyróżnieni:Piotr Szlachta,Tomasz Stręczek

Drużyny walczące o pewny byt w Extralidze stworzyły bardzo ciekawe widowisko,już po 5 minutach byliśmy świadkami 3 bramek.W 23 minucie na 2-4 rzutu karnego (filmik na fb) Dbr wyprowadza Szmela,jednak końcówka należy do Emerytów i ostatecznie w "meczu przyjażni" pada remis i chyba bardziej z tego wyniku mogą być zadowoleni Emeryci.Bardzo dobre zawody rozegrali zawodnicy z numerem 23 Aleks Furman i Piotr Szalacha.

PER LA VITA-MŁODE ORŁY 1-11

bramki:Rataj--Panek x 4,Bartkiewicz x 2, Wilk x 2,Flak,Szajna,Trawka

GRACZ MECZU:MICHAŁ PANEK

Wyróżnieni:Dawid Bartkiewicz,Karol Wilk

Do przerwy 0-2 mecz z lekką przewagą Młodych Orłów,po przerwie w pierwszych 15 minutach Młode Orły rozbijają rywala aplikując im kolejne 9 trafień.Honorowe trafienie przy stanie 0-11 zdobywa Rataj.Dobry mecz w wykonaniu tym razem zawodnika z pola Michała Panka,Per La Vita jak stwierdził sędzia Szydełko drugie 20 minut to myślami byli chyba przy ....innych sytuacjach od których być może chwilę wcześniej ( 3 minuty po pierwszym gwizdku przybywa 4 zawodników)odeszlli.

FC RZESZÓW-KORMED 0-3

bramki:Dyś,Nowak,Polucha

GRACZ MECZU:ŁUKASZ POKRYWKA

Wyróżnieni:Jakub Binek,Adrian Nowak

Hit kolejki był transmitowany LIVE na naszym fan page,do przerwy bez bramek z przewagą Kormedu.Po przerwie w 30 minucie bramka "stadiony świata"Dysia-"Łysy" kapitalnym uderzerzeniem prawie z połowy ściągnął pajęczyne w bramce zasłoniętego Binka.Po dalszych 5 minutach po kolejnych dwóch bramkach już było po meczu,.Ważne 3 punkty dlaKormedu,który nie rzuca słów na wiatr w obronieniu tytułu mistrzowskiego.Fc Rzeszów zostało walka o podium.

MECZ AWANSEM  Z 1 LIGI

SC DRABIN IANKA--CWT 4-3

bramki:Balawender x 3,samobójcza (Kiełbasa)--Ciupak,Dąbrowski,Krajcewicz

GRACZ MECZU:MARCIN BALAWNDER

Wyróznieni;Witold Krajcewicz,Sylwester Starosolski

Mecz awansem przyniósł na koniec czwartkowego dnia rozgrywek wg,sędziego i animatora najwiecej emocji.Do przerwy to team z Drabinianki prowadził 3-2.W drugiej połowie KIełbasa nie wykorzystał rzutu karnego (video na fb) a póżniej Balawender ustrzelił hatrcika i było po meczu.W 39 minucie godne do odnotowania jest bramka na 4-3 Krajcewicza z rzutu wolnego (video na fb).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------