30 MAJ 2018

BLOK EKIPA TRIUMFUJE W 1 LIDZE-relacja z 8 kolejki 1 ligi.

BLOK EKIPA PO WYGRANIU W MECZU NA SZCZYCIE W 8 KOLEJCE ORAZ WIADOMOŚCI ŻE REAL WYCOFUJE SIĘ Z ROZGRYWEK JUŻ MOGĄ OTWIERAĆ SZAMPANY ŚWIETUJĄC AWANS Z 1 MIEJSCA DO EXTRALIGI SEZONU 2018/19 (POCZĄTEK WRZESIEŃ 2018).

Zapraszamy na relację tekstową z 8 kolejki 1 ligi:

ZAKŁAD METALURGICZNY--REAL 3-0 VO

Drużyna Real nie przybyła na mecz a w środę rano poinformowali że wycofują się z 1 ligowych rozgrywek(kłopoty kadrowe).Tak więc czekamy na dokończenie finalizacji finansów do 31.05.2018r.Zakład Metalurgiczny przybył na ten mecz z 3 zmianami i byli zli że musieli przyjezdzać na marne.

SC DRABINIANKA--JEDLICKA MANUFAKTURA MEBLI 6-11

bramki:Kopacki x 5,Starosolski--Belczyk x 5, Kazimierczuk x 4,Gorzenik,Świst

GRACZ MECZU:KONRAD KAZIMIERCZUK

Wyróżnieni:Rafał Kopacki,Przemysław Belczyk

Bardzo ciekawa 1 połowa pojedynku gdzie po 20 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 3-4.W drugiej połowie już jednak JMM potwierdził że walczą o coś więcej niż 4 miejsce w tabeli.Trio Kopacki-Kazimierczuk-Belczyk w tym meczu utrafiło aż 14 bramek a że dwóch było z drużyny gości to odnieśli zasłużone zwycięstwo.

KS BEERLOVERS--SZAROTKA 2-8

bramki:Szczepek,Pacuła--Fornalx 3,Kozak x 2,Ruszel,Wysocki,Haligowski

GRACZ MECZU:DANIEL FORNAL

Wyróżnieni:Damian Pacuła,Jerzy Strzępek

Beerlovers miał więcej z gry w 1 połowie czego efektem były zdobyte po indywidulanych błędach zawodnika oraz rażacego słonka które oślepiło bramakarza dwie bramki.W drugiej połowie to team Moskala zaczął strzelać bramki a kontry drużyny Karababanowskiego już nie przyniosły kolejnych bramek dla gospodarzy.Udany powrót do Szarotki-Fornala.

CWT--PV SYSTEM FOTOWOLTAIKA 1-3

bramki:Krajciewicz--Gulak,Irzeński,Bober

GRACZ MECZU: RAFAŁ MAREK

Wyróżnieni:Witold Krajciewicz,Fabian Bober

Ostatnie 5 minut przyniosły roztrzygnięcie w tym pojedynku.Wtedy to przy stanie 1-1 ,kolejne bramki strzelałm tylko PV,tym samym team Jacka Głuszaka dołożył cenne 3 punkty do ligowej tabeli.

BLOK EKIPA--THE BUCHY 6-3

bramki:Kadłubkiewicz,Piątek,Czarnik,Jancarz,Klimowicz,Choma--Lipiec,Micał,Kopeć

czerwona kartka: Micał (27 minuta)

GRACZ MECZU:ARTUR KLIMOWICZ

Wyróżnieni:Wojciech Jaśkowiec,Dominik Lipiec

Hit kolejki przynióśł planowane emocje,lider z w-ce liderem stworzyli emocjonujące widowisko  a mogło by być jeszcze bardziej jakby się kolejny zawodnik nie "zagotował"-tym razem Micał który dał wodzę fantazję w swoich słowach i bardzo kulturalnie? podsumował pracę sędziego za co obejrzał "czerwień" a że The Buchy przyszli tylko w 6 to aż 13 minut końcowe grali w 5.Gdy się wydarzyła ta niesportowa sytuacja Blok wygrywał 3-2,team Lipca zdołał nawet w osłabieniu wyrónać i do 37 minuty bronić remisu,jednak ostatnie 3 minuty już nie wytrzymali i team Sobiny dobił rywala strzelając 3 bramki.Tak jak wyżej pisaliśmy BLOK EKIPA EXTRALIGA RZESZÓ 2018/19,a The Buchy spadają na 4 miejsce i ostatnie 3 mecze ligowe wskażą gdzie znajdzie się na końcu sezonu ta drużyna.