12 WRZ 2018

CWT pierwszym liderem 1 ligi Extraligi !

CWT (Carlson Wagnolit Travel) po wysokim zwycięstwie nad debiutującym zespołem Lambada CF zostaje pierwszym lidererem 1 ligi Extraliga Rzeszów sezonu 2018/19.W innych pojedynakach tejże kolejki padały już  wyrównane wyniki.Zapraszamy na opis meczów a na po meczowe opinie oraz relacje video z rzutów karnych na nasz fan page www.facebook.com/ExtraligaRzeszow.

Na stronie (strzałkami zmieniamy ligi)

HEIRO 2 DENTAR--PV SYSTEM FOTOWOLTAIKA 4-2

bramki:

Fara,Moszczyński,Smoleń,Gąsior--Ślusarczyk,Gulak (karny)

GRACZ MECZU:

FILIP SMOLEŃ

Wyróżnieni zawodnicy:

Sebastian Ślusarczyk,Łukasz Latusek

Rezerwy drużyny futsalowej także na orliku radziły sobie nieżle w debiucie w 1 lidze Extraligi Rzeszów,jednak to mylne to prawie 90 % zawodników już wcześniej brała udział w naszych rozgrywkach.Drużyna PV System zagrała osłabiona i z przebiegu meczu nie zasłużyła nawet na remis,jednak gdy w 24 minucie Gulak z rzutu karnego "złapał kontakt" na 3-2 mogło się zakończyć różnie,ostatecznie na 180 sekund przed końcem wynik ustala młodzieżowiec Gąsior.

DETACHLON--KS BEERLOVERS 4-1

bramki:

Pizło,Lutecki,Staszewski,Karabanowski (samobójcza)--Chrapek

JAKUB BARAN

Wyróżnieni:

Hubert Chrapek,Dawid Staszewski

Debiutuący zespół Decathlonu pewnie pokonał drużynę Dominika Karabanowskiego.Od początku meczu to Decathlon nadawał ton grze czego efektem była bramka Pizły w 6 minucie meczu.Cztery minuty póżniej jednak to wyróżniacy się nie tylko dobrą grą ale także "zyciem na placu gry" Chrapek z Beerlovers doprowadził do remisu.Sekundy przed końcem 1 połowy samobójcze trafienie zalicza kapitan "kochających piwo" Karabanowski.Drugie 25 minut to kolejne dwie bramki dla Dectahlonu a wynik ustala  w 35 minucie kapitan Starzewski.

CWT--LAMBADA CF 9-4

bramki:

Cichoń x 3,Kiełbasa x 2,Siciarz x 2,Krajciewicz,Rysz--Mik x 2,Ziaja,Możdzeń B

PAWEŁ CICHOŃ

Jakub Mik,Łukasz Kiełbasa

Pierwsze 9 minut "frycowego" debiutanta Lambady gdzie tracą 3 bramki.Do przerwy 5-2.Drugie 25 minut to kolejne gdzie to CWT nadawał ton gry .Zapewne mała to radość dla Lambady ale jej dwie bramki w meczu to najładniejsze w 1 kolejce 1 ligi.CWT zostaje liderem a drużyna Bartka Płonki musi debiut ma za sobą i zapewne wyciągnie wnioski na kolejny mecz bo jak na razie zamykają tabele.

POZIOGRANDE SZAROTKA--OIL 3-4

bramki:

Wysocki,Bielecki,Ł.Kłeczek (karny)--Stanowski,Bednarczyk,Adamek,Korzeniowski

GRZEGORZ BEDNARCZYK

Ryszrad Rokosz,Michał Korzeniowski

Kapitalne otwarcie OIL który po 10 minutach prowadził na bojażliwą fuzyjną drużyną.Gdy w 19 minucie Adamek podwyższył na 0-3 wydawało się że jest po meczu,jednak z minuty na minutę to "lekarze" mający tylko 1 na zmianę tracili siły a team Michała Kłeczka i Daniela Moskala wracał na "dobre tory".Na siedem minut przed końcem meczu Łukasz Kłeczek trafia z rzutu karnego na 3-4 i czekała nas bardzo ciekawa końcówka,jednak mądra gra OIL dała im utrzymanie prowadzenia,Ciekawy mecz i chyba "bojażliwość(oszczedzanie sił) na początku" meczu przez gospodarzy dało efekt końcowego wyniku,ale nie ma co się dziwić szkoleniowcom jak połowa drużyny po raz pierszy zagrała ze sobą i nie do końca była znana siła rażenia i sił zespołu.

SZÓSTKA KOLEJKI NA STRONIE ORAZ FAN PAGU.