Heiro 2 Dentar oraz OIL to dwa zespoły które prowadzą po 3 kolejkach w rozgrywkach 1 ligi Extraliga Rzeszów.Duet ma komplet punktów i staje się głównym faworytem do triumfu w 1 lidze.

bramki:

Fara x 3,Marszał x 2,Moszczyński x 2,Starzewski x 2,Czerkowicz--Mendoń x 2,Siciarz x 2,Krajciewicz

GRACZ MECZU:DANIEL FARA

Wyróżnieni:Artur Mendoń,Karol Moszczyński

Hit kolejki na początku meczu zapowiadał się że nie rozczaruje do 16 minuty był mecz bardzo wyrównany ale gdy Fara trafił na 4-2 zeszło ciśnienie z CWT.Od tej pory to team Czerkowicza nadawał ton grze a szczególności błysnał Fara.Wśród gospodarzy grało dwóch nastolatków,którzy po mimo nie spełna 16 lat już pokazywali czasem swój kunszt który przekazuje im na treningach na hali prezes Krawczyk.

DECATHLON--SC DRABINIANKA 2-3

bramki:Surma,M.Lutecki--Balawender,Berkowicz,Lech

GRACZ MECZU:MATEUSZ BERKOWICZ

Wyróżnieni:Mateusz Lutecki,Tomasz Lech

Bardzo ciekawy mecz,w którym wynik był nieznany do ostatniej sekundy meczu.Minutę przed końcem Lutecki trafił na 2-3 i mogło się wszystko wydarzyć.Trzeba jednak porzyznać że to Drabinianka była lepszym zespołem i jak by napastnicy mieli lepiej nastawione celowniki to nie musieli by drzeć w końcówce bo było by już "pozamiatane"

PV SYSTEM--OIL 2-5

bramki:Irzeński,Cisło--Korzeniowski x 2,Hass,Kądziela,Rybka

GRACZ MECZU:MICHAŁ KORZENIOWSKI

Wyróżnieni:Kamil Irzeński,Konrad Namirowski

PV System przystąpił do meczu bez swojego kapitana Głuszka,gwiazd Bobera i Jandzisia(czeka na debiut) bez zmian ale na ławce z "menago" Artur Cisło.W OIL natomiast debiuty zaliczyli Dyś,Hass oraz Rybka.Lepszą drużyną z przebiegu meczu na pewno byli "lekarze" ale gdy walczacy na całej długosci i szerokości orlika Karol Cisło zdobył w 39 minucie na 2-3 można było liczyć na come back jego drużyny,W końcówce jednak OIL trafia jeszcze dwukrotnie i ustala końcowy wynik.

KS BEERLOVERS--LAMBADA CF 3-1

bramki:Chrapek x 2,Romanik--Lisowicz

GRACZ MECZU:MATEUSZ CETNAR

Wyróżnieni:Hubert Chrapek,Wojciech Lisowicz

Oba zespoły przed meczem nie miały punktów w swoim dorobku.KS grał cały mecz bez zmian,ale w swoich szeregach posiadał walczacą szóśtkę na czele z bramkarzem Cetnarem i snajperem Chrapkiem.Lambada natomkiast bardzo długo łapała swój dobry rytm aż wreszcie gdy to im się udało po faulu na wychodzącym sam na sam snajperze rywali Łopatki musieli grać od 41 minuty do końca w osłabieniu.Oczywiście team Karabanowskiego po mimo że już "oddychali" rękawami złapali "tlen"i wykorzystali przewagę strzelając dwie bramki tym samym wygrywajac mecz.

SZÓSTKA KOLEJKI NA STRONIE.iNDYWIDUALNE STATYSTYKI,TABELE (zmieniamy strzałkami ligi)