NASZ TYP: 6-2

Obichmeni vs Emeryci

4 październik 2018,czwartek 20:50

NASZ TYP: 5-2

W wtorkowych rozgrywkach 1 ligi wg.nas najciekawiej będzie na końcu kiedy to wyjdą na boguchwalski orlik zespoły Decathlonu oraz Poziogrande Szarotka ,oba drużyny prezentują wyrównany zespół i staswiamy że wynik końcowy będzie na styku.W pierwszym meczu dnia stawiamy na lidera OIL.W meczu Beerlovers z CWT niestety gospodarze nie będą mieli ciężko zebrać odpowiedni skład na mecz i chcieli przełożyć mecz ale z powodu weekendu nie dograli szczegółów,tak więc ...liczymy jednak że Dominik Karabanowski zbierze jednak szóstkę która godnie się zaprezentuje.W meczu przyjazni PV System z SC Drabinianką liczymy na dużą liczbę bramek i niech zabawa połączona z zacięta ale bez napinki grą wskaże po 50 minutach lepszą drużynę.

NASZE TYPY:

OIL--LAMBADA 6-2,KS BEERLOVERS--CWT 2-7,PV SYSTEM-SC DRABINIANKA 6-4,DECATHLON-POZIOGRANDE SZAROTKA 5-5

W czwartek natomiast w Czarnej po raz czwarty w tym sezonie wybiegnie 10 zespołów biorących udział w rozgrywkach Extraligi.

Hitowe starcie zapowiada się na godz.19.20 kiedy to w-ce lider Jedlicka Manufaktura Mebli stoczy bój z liderem Kormedem.Trzy łatwe wysokie zwycięstwa teamu Korzeniowskiego za nami i jeżeli w po 20-stej ponownie będzie na koncie lubaczowskiej drużyny wysokie zwycięstwo pokaże że chcą wrócić na tron.JMM jednak porwani zapewne dopingiem swoich fanek ma szanse być zwyciężcą ale od pierwszej do 40 minuty muszą wspiąć się na wyżyny,Pierwszy mecz dnia to mająca problemy kadrowe (2 czerwone kartki ostatnio) Blok Ekipa stanie na drodze broniacej tytułu Tęczy,która jak mówi golkiper Puzio oni już nic nie muszą oni mogą ..tak więc liczymy że mecz będzie wyrównane a oba zespoły przyjdą przynajmniej z 3 zmiennikami.Per La Vita uczestnik Pucharu Polski jak na razie zamyka tabelę bez punktów ale wrócił "Biłgoraj" i jak nie poradzą sobie z DBR-kami to tą rundę mogą uznać już w połowie za nieudaną.Filistini to już nie tylko najsympatyczniejsza drużyna ale mają też potencjał kadrowy o czym przekonały się w poprzedniej kolejce Obichmeni.Tym razem drużynba Łukasza Kościółka zmierzy się w ostatnim meczu dnia z Emerytami i po 40 minutach przekonamy się czy zwycięstwo z Tęczą była przypadkowe czy ta drużyna będzie walczyła o coś więcej niż pudło.Pierwszych extraligowych punktów w meczu z Rakami będzie szukało Ideo.pl,i wcale nie są na przegranej pozycji.

NASZE TYPY:

BLOK EKIPA-TĘCZA 2-5,PER LA VITA-FILISTINI 5-4,JEDLICKA MM-KORMED 3-6,RAKI-IDEO 7-3,OBICHMENI-EMERYCI 7-3