14 GRU 2018

Zwycięstwo Trzcianki,wySTRUGani liderem !-relacja z 4 kolejki PV System Extraliga Rzeszów hala.

W hicie kolejki bezapelacyjny triumf wySTRUganych,pierwsze zwycięstwo Trzcianki oraz wygrana Kormedu tak wyglądała 4 kolejka PV SYSTEM Extraliga Rzeszów-hala.Zapraszamy na podsumowanie tekstwowe kolejki,relacje video na naszym fan pagu www.facebook.com/ExtraligaRzeszow.

SZAROTKA-KORMED 3-8

bramki:Rokosz x 2,Bujak--Hass x 4,Linek x 2,Micał,Osiniak

GRACZ MECZU:PAWEŁ HASS

Wyróżnieni:Miłosz Linek,Marcin Purcha

Mocne otwarcie Kormedu,który już po 4 minutach prowadził 3-0.Zagubiona Szarotka w pierwszej połowie nie istnieła,ostatecznie 0-5 do pauzy.Drugie 15 minut to wynik 3-3 ale cztery minuty do końca było 0-7,jednak zryw Szarotki w ostatniej minucie sprawia że wynik nie wygląda już tak żle dla niej.Wreszcie na "hali"odpalił "Hasik" który był the best w tym pojedynku.

wySTRUGani-EMERYCI 6-2

bramki:Pączek x 2,Ferenc,Żuczek,Janik,Sitek--Kielar x 2

GRACZ MECZU:DOMINIK FERENC

Wyróżnieni:Marek Pączek,Tomasz Kielar

Hit kolejki,mecz lidera z w-ce liderem w początkowej fazie wyglądał na wyrównany,ale z minuty na minutę to drużyna z Tyczyna narzucała ton grze.Do przerwy 2-1 dla wySTRuganych.Po pauzie przewaga gospodarzy przekuła się wreszcie na zdobyte bramki.Pierwsze skrzypce grał Dominik Ferenc-el capitano tradycyjnie w końcówce próbował jako "lotny bramkarz" i z meczu na mecz wychodzi drużynie to coraz lepiej.Emeryci doznają pierwszej porażki w extraligowych rozgrywkach i od razu spada z fotelu lidera na 3 miejsce, a teraz na pewno przynajmniej tydzień na wszystkich z góry w tabeli spogladają wySTRUGani.

PV SYSTEM-TRZCIANKA TRZCIANA 2-5

bramki:Wruszak,Stopa--Przywara x 3,Duchań,Grobelny J

GRACZ MECZU:PRZEMYSŁAW PRZYWARA

Wyróżnieni:Sebastian Stopa,Dariusz Kasperkiewicz

Wreszcie mogą stwierdzić zawodnicy i kibice Trzcianki,którzy w 4 kolejce zdobyli pierwsze punkty i od razu 3.PV System już przed meczem nie wyglądał na zespół który był pewny siebie,być może wpływ na to miały absencje szczególnie Jandzisia."Wrunio" w 6 minucie wyprowadza "partnera" na prowadzenie i można by rzecz że tylko ta chwila należała do jego drużyny.W 7 minucie mieli już na swoim końcie 3 faule ( o dziwo żaden nie odgwizadany,bo sędzia puszczał grę wskazując na przywilej).Przywara z Trzcianki w 12 minucie właśnie od "przedłużonego karnego" (filmik na fb)zaczął zdobywać bramki dla swojego zespołu.Podsumowując zasłużone zwycięstwo lepszej w tym dniu drużyny.