Wybierz ligę

Aktualności

02 STY 2019

Wracamy na parkiet -zapowiedz 6 kolejki !

W 2019 roku już trzeciego dnia wracamy na parkiet kiedy to w czwartkowy wieczór od godzinny 21.00 w tyczyńskiej hali Liceum zostanie rozegrana 6 kolejka(1 rewanżowa) rozgrywek PV SYSTEM EXTRALIGA RZESZÓW hala.Zapraszamy na zapowiedż.

SZCZĘŚLIWEGO,POMYŚLNEGO I UDANEGO SPORTOWO NOWEGO 2019 ROKU JESZCZE RAZ PAŃSTWU ŻYCZYMY !

nasz fan page WWW.FACEBOOK.COM/EXTRALIGARZESZOW

 

EMERYCI-SZAROTKA GODZ.21.00

pierwszy mecz 4-1

Emeryci w poprzednim meczu z  Szarotką wygrali dzięki ostatnim minutom meczu.W-ce lider może mieć także i duże problemy aby wygrać jutro.Jednak tak jak i w 2018 tak i w 2019 roku faworytem są Emeryci,chodz osłabieni kapitanem Kazimierowiczem (pauza za czerwoną kartkę).

NASZ TYP: 4-3

KORMED-TRZCIANA GODZ.21.35

pierwszy mecz 1-6

Duża niespodzienka była w pierwszym meczu tych drużyn, i jeżeli też team "Kacpra"(akurat nie bronił w tym meczu) ponownie pokona Kormed przeskoczy rywala w tabeli i "wskoczy" na podium a Kormed na pewno sezon halowy uzna w Extralidze za bardzo nie udany bo ich cel na początku był tytuł mistrzowski.

NASZ TYP: 6-2

wySTRUGani-PV SYSTEM GODZ.22.10

pierwszy mecz 5-1

W pierwszym meczu tych drużyn oba zespoły w pierwszej połowie toczyły wyrównany bój i jeżeli drużyna Głuszka chce zdobyć jakiejś punkty w meczu z liderem muszą "dotrzymać krok" przez całe 30 minut meczu.

NASZ TYP: 6-2

 

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto