14 STY 2019

wySTRUGani gromią Emerytów-podsumowanie 7 kolejki PV System Extraliga Rzeszów hala !

Tyczyńska drużyna wySTRUGani po "zlaniu" w-ce lidera Emerytów jest bardzo blisko triumfu w halowych rozgrywkach PV System Extraliga Rzeszów.Na drugie miejsce wskoczył Kormed,który pokonał Szarotkę.Trzcianka pokonuje "partnerów" rozgrywek PV System i zapewne zechce się jeszcze włączyć w walce o "pudło".Zapraszamy na relację tekstową.Video galeria na naszym fan pagu www.facebook.com/ExtraligaRzeszow.

LKS TRZCIANKA--PV SYSTEM 3-1

bramki:

Przywara,A.Grobelny,Krasoń--Ruszak

GRACZ MECZU:PRZEMYSŁAW PRZYWARA

Wyróżnieni:Dariusz Kasperkiewicz,Bartłomiej Ruszak

Statystyki meczowe:

Pierwsze połowa to gra z obydwóch stron postawiona na bardziej utrzymanie piłki bez jakijś pioronujących akcji bramkowych.Dopiero dwie minuty przed końcem pada pierwsza bramka w meczu a strzelcem okazuje się jak się póżniej okazuje gracz meczu Przywara z Trzciany.Druga odsłona bardzo podobna do pierwszej częśći meczu,ale tym razem kilka razy dobrymi interwencjami popisuje się Kasperkiewicz.Po między 24-26 minutą PV dostaje kolejne dwie bramki i to dobija ten zespół.Na osłodę dla drużyny Głuszka kapitalnym wykonaniem przedłużonego rzutu karnego popisuje się Ruszak (video na fb).

KORMED--SZAROTKA 8-5

bramki:

Linek x 3,Korzeniowski x 3,Bekierski,Osiniak--Rokosz x 2, Bujak x 2,Boszkowicz

GRACZ MECZU:MICHAŁ KORZENIOWSKI

Wyróżnieni:Łukasz Pokrywka,Patryk Bujak

Oba zespoły przybyły na mecz w "małym " gronie zawodników,Kormed bez zmian,Szarotka z jedną.Można było się spodziewać że zawodnicy będą szanować swoje siły,jednak nic mylnego od pierwszej minuty oba zespoły na atak.Po 7 minutach było 2-2.Kluczowe minuty meczu jak się okazało były ostatnie 4 minuty 1 połowy kiedy to Kormed na pauzę schodził z dwubramkową przewagą.W drugiej odsłonie Kormed kolejnymi dwoma bramkami prowadził już 6-2 i wtedy nie mająca już nic do stracenia Szarotka ruszyła trójką do przodu i zaczął się festwiwal strzelecki,ostatecznie skończyło się 8-5,to zwycięstwo i porażka Emerytów pozwoliło Kormedowi awansować na fotel w-ce lidera,natomiast Szarotka nadal zamyka tabelę.

EMERYCI--wySTRUGani 2-10

bramki:

K.Grzebień,Drob (samobójcza)--Sitek x 4,Drob x 3,Żuczek x 2,Pączek

GRACZ MECZU:KAMIL DROB

Wyróżnieni:Kamil Źuczek,Dawid Sitek

Kamil Drob  THE BEST !"W hicie kolejki dotychczasowy wicelider tabeli został "rozjechany" przez lidera rodem z Tyczyna pod nazwą wySTRUGani.W pierwszych dwóch minutach Drob strzelił dwie bramki i "ustawił" mecz.Do pauzy 0-5.Po przerwie kolejne pieć bramek teamu Ferenca,odpowiedz Emerytów tylko jedno bramkowa,drugą bramkę na ich konto zaliczył samobójcze Drob (nie fortunnie mu się w bramce odbiła piłka).Cały mecz który jednak zawiódł zgromadzonych kibiców,chodz tak przypuszczaliśmy że ten mecz będzie miał taki przebieg można oglądnąć na You Tube (kanał Extraliga Rzeszow).