Wybierz ligę

Aktualności

01 PAź 2019

Emeryci Rzeszów-FC Promil Krasne hit 4 kolejki Extraliga Rzeszow - zapowiedż kolejki !

 W środę 2 pażdziernika 2019 na ORLIK Boguchwała zostanie rozegrana 4 jesienna kolejka Extraliga Rzeszów.

W trakcie rozgrywanych meczów będzie sesja zdjęciowa wykonywana przez Agnieszka Koterba Fotografia
Zapraszamy na obiekt w godzinach 17.30-22.00 a już teraz na zapowiedż i typy
.

 

Nasz fan page https://www.facebook.com/ExtraligaRzeszow/

 

godz.17.30

FC Walkielona Rzeszów-Szarotka

Mecz drugiej z trzecią drużyną 1 ligi ,w ich pierwszym jesiennym meczu gospodarze choć prowadzili już 6 bramkami ostatecznie wygrali tylko jedną.Szarotka od pazdziernika zapowiadała że nie przegra żadnego meczu ...przed rozpoczeciem bo będzie ich przychodziło więcej niż 5.
Nasz typ: 3-6

godz.18.15

SC Drabinianka Rzeszów-Start Borek Stary Oldboys

Borek jak na razie nie pokonany i z dorobkiem 9 punktów zdecydowanie nadaje ton 1 lidze.Natomiast ich rywale wręcz odwrotnie nie mają nawet punktu w dorobku.Tak więc na papierze goście zdecydowani faworyci ale ich pierwszy jesienny mecz pokazał że tak łatwo jednak nie będzie.
Nasz typ: 2-5

godz.19.00

Jedlicka Manufaktura Mebli Jedlicze-DRUK Pingwinek Rz-ów

Obie drużyny już na jesień pauzowały ale też straciły punkty.Mecz zapowiada się bardzo ciekawie a ostateczny wynik może nie być znany do ostatniego gwizdka sędziego.My jednak delikatnie stawiamy na ...gospodarzy.
Nasz typ: 4-3

godz.19.45

KS Beerlovers Rzeszów- Ideo.pl Rzeszów

Ideo na razie nie wygrało ,natomiast Beerlovers raz wygrywa raz przegrywa.Przed sezonem obstawialiśmy że w tym meczu dopiero któraś drużyn zdobędzie pierwsze punkty.Ideo jednak jak chce coś ugrać musi mieć bramkarza a ich z zawodnicy z pola muszą stanać na wysokości zadania.
Nasz typ: 5-3

godz.20.30

Tęcza Rzeszów-Projekt Lady Chmielnik

Broniąca tytułu rzeszowska Tęcza zagra z drużyną z Chmielnika która jak na razie lepiej sobie radzi na dużym boisku.Teraz czas na pokazanie mocy na orliku bo z kim jak nie z drużyną Rafała Pańczaka zdobyć pierwsze extraligowe punkty i tym samym sprawić niespodziankę,jednak team Muriasa musi przybyć z rezerwowymi aby choć przed pierwszym gwizdkiem nie być na straconej pozycji.
Nasz typ: 7-2

godz.21.15

Emeryci Rzeszów-FC Promil Krasne

Na koniec extraligowej środy czeka nas hit dnia.Czwarta z trzecia drużyną stworzą bardzo dobry spektakl o czym jesteśmi przekonani znajac ich style gry.Promil pokazał że nie tylko to Skuba natomiast Emeryci pokazały że radzą sobie też bez "Kazia " i "Kilera".Niech wygra lepszy !
Nasz typ: 4-4

Sędziami kolejki będą:
Daniel Rzepka
Rafał Szydełko

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto