07 MAJ 2016

NIE PEŁNA 4 KOLEJKA !

Konrad Drąka

Bardzo biednie w pojedynkach ligowych wyglądała IV kolejka Extraligi Tyczyn-Rzeszów.Zdołano rozegrać tylko 2 mecze i jeden został zakończony niestety walkowerem.Pozostałe pojedynki z powodu długiego weekendu oraz Juwenali zostały przełożone.

Miał być hit ale niestety stał się bardziej kit tak można określić pojedynek wySTRUGanych z Radio Taxi 19191,wysoka wygrana lidera i nawet liczne absencje oraz strata połowy bramek w ostatnich 5 minutach nie daje tłumaczenia dla "taksówek".

W-ce lider tabeli rezerwy Radio Taxi 191-91 II w tej kolejce miał pauzę.

Techform(na zdjeciu) po niestety tego czego chcieliśmy uniknąć,czyli walkowerze z Emerytami dopisuje kolejne 3 punkty i awansuje na 2 lokatę.

Belzebuby po kapitalnej pierwszej oraz bardzo słabej drugiej połowce ostatecznie wygrywja z Wybrzeże Klatki Schodowowej jedną bramką i zdobywają swoje pierwsze punkty w tej edycji Extraligi.

Pozostałe pojedynki tej kolejki zostały przełożone:

IDEO.pl-ELSITU mecz 19.05.godz.18.00
THE BUCHY-POZIOGRANDE mecz 12.05 godz.21.20
FC RAKI-AZZURRI mecz 9.05 godz.21.20
ELEVEN-MŁODE ORŁY mecz 16.05 godz.21.20

Na koniec czwartkowych pojedynków został rozegrany mecz zaległy z 2 kolejki gdzie Fc Raki pokonały Poziogrande 2-1,po rzadko spotykanym wyniku w pierwszych 20 minutach 0-0.

PONIEWAŻ POŁOWA MECZÓW SIĘ NIE ODBYŁA
SZÓSTKA KOLEJKI NIE ZOSTAŁA WYBRANA.

(zostanie wybrana 12 maja)

Zapraszamy na fan page gdzie bedą i są wywiady,relacja video oraz galeria z rozgrywanych pojedynków extraligowych.

Zapraszamy już na najbliższy poniedziałek 9 maja 2016 na godz.18.50 kiedy to mamy nadzieję że doczekamy się wreszcie tego na co liczymy czyli na emocjonujący pojedynek piłkarski,licznych kibiców którym nie przeszkodzi zła aura(deszcz lub bardzo zimno).

O tej porze na tyczyski orlik wybiegną dwie nie pokonane dotychczas drużyny wySTRUGani i Techform.

Zapraszamy na kolejny konkurs typerski,dokładny wynik można podawać na fan pagu lub orliku.