08 CZE 2016

REPREZENTACJA ZACZYNA Z WYSOKIEGO C !!!

BARDZO DOBRY WYNIK REPREZEN TACJI WZMOCNIONEJ Z PRZYJACIÓŁMI W TURNIEJU FUTSALU !!!

REPREZENTACJA EXTRALIGI DRUGA W TURNIEJU HEIRO !!!

Bardzo udany debiut zaliczyła nasza reprezentacja Extraligi.W turnieju organizowanym przez klub futsalu Heiro Rzeszów,nasi wybrańcy zdobyli 2 miejsce ulegając tylko 1 ligowej drużynie futsalu a zarazem gospodarzy Heiro Rzeszów w finale po bardzo emocjonującym meczu.
W imieniu własnym czyli managera zespołu jako Daniel UKLEJA Moskal dziękuje za przybycie,wolę walki i zdobyte trofeum zawodnikom.

NASZE WYNIKI:

REPREZENTACJA EXTRALIGI -TG Sokołów Małopolski 2-1

bramki:

1-1 samobój
2-1 BIELECKI

W meczu z V ligowym(w rozgrywkach PZPN)nasi zawodnicy,którzy po raz pierwszy się spotkali w tym gronie wykazali się wolą walki i ambicją.Po stracie bramki doprowadziliśmy po samobójczym trafienu do remisu,a w ostatniej minucie Damian Bielecki trafia na pierwsze dla nas trzy punkty turniejowe.Bardzo waleczne otwarcie z naszej strony.

REPREZENTACJA EXTRALIGI--Hieiro II 2-0

bramki:

1-0 NOGAJ
2-0 FORNAL

Kolejne nasze cenne zwycięstwo,bardzo dobra gra naszego bramkarza Mazjanisa.

REPREZENTACJA EXTRALIGI-DZIENNIKARZE 3-0

bramki:

1-0 NOGAJ
2-0 ROKOSZ
3-0 GRZEBIEŃ

Trzecie pewne i zasłużone zwycięstwo nad żurnalistami,coraz bliżej puchary.

6-0 NOGAJ

Z młodzieżą Heiro z połączona z kibicami nasz team pokazuje swoją wartość i gromi rywala strzelając w 10 minut -6 bramek -najwyższy wynik turnieju.W tym pojedynku większą szansę gry dostała druga trójka zespołu.

REPREZENTACJA EXTRALIGI-Heiro Rzeszów 0-2

Obie drużyny swój mecz grupowy ustaliły że zagrają jako finał i tak się stało.Mecz trwał 1 x 15 minut i nasz zespół rozegrał na koniec wieczora najlepszy swój mecz jak na finalistę przystało.Niestety w 9 minucie tracimy bramkę a w 12 kolejną.Ostatnie minuty chodz bardziej zaczynamy się otwierać a ostatnie sekundy nawet wycofujemy bramkarza,nic więcej do bramek nie pada.Podsumowując na tle barażowego zespołu o Extraligę Futsalu prezentujemy się przyzwoicie a na pewno wstydu nie przynosimy.

-------------------------------------------------------------------------

TO BYŁO PIERWSZE SPOTKANIE NASZEJ REPREZENTACJI I JUŻ TERAZ WIEMY ŻE W NIEJ JEST CORAZ MNIEJ MIEJSC,ALE JEST JESZCZE O CO WALCZYĆ.

TRZEBA TYLKO PRZYJŚĆ OSOBOM KTÓRE ZOSTANĄ I WYKAZAĆ SIĘ AMBICJĄ I WOLĄ WALKI.

TERMIN I POWOŁANI ZAWODNICY ZOSTANIE WKRÓTCE PODANY.

--Chodż dwa miesiace tylko mamy już puchary zdobywamy !!!---

--------------------------------------------------------------------------------------------

OFICJALNIE JUŻ ZNAMY POŁOWE SKŁADU REPREZENTACJI,KOLEJNĄ SZÓSTKĘ WYŁONIMY PO 2-3 KONSULTACJACH.