21 CZE 2016

wySTRUGani MISTRZEM !?

wySTRUGani po wygranym pojedynku na szczycie na 99.9 % zostają mistrzem Extraligi Tyczyn-Rzeszów i udadzą się 16 lipca w daleką podróż do Bydgoszczy na Mistrzostwa Polski.Niby jeszcze malutkie szanse są aby chłopki z Tyczyna nie triumfowali ale my w cuda nie wierzymy.

Drużyna Dominika Ferenca już w środę potwierdzi swoją dominacje w pojedynku z Fc Rakami.Tak więc panowie trzymamy kciuki za was i liczymy że bez pucharu z dalekiej Bydgoszczy nie wrócicie.

Podsumowanie 12 kolejki.

Zaczęła się od mocnego uderzenia  meczu dotychczas nie pokonanych drużyn.Pierwsze 20 minut to był futbol na najwyższym poziomie gdzie oba zespoły walczyły do ostatka sił.Chodż to Radio Taxi 191-91 rezerwy II wyszły pierwsze na prowadzenie to na przerwę to wySTRUGani schodzili z minimal,nym prowadzeniem.Druga połowa to już całkowita dominacja zespołu z Tyczyna nad widocznie objawiajacym sie brakiem sił rywal(awizowali aż 12 zawodników a przyszło tylko 6-wypowiedż menadzera "taksówek" można poczytać na fan page drużyny).Ostatecznie 6-2 wygrywją wySTRUGani i mogli już lekko świętować.

Drugim pojedynkiem miał być mecz Techform-Eleven,ale ze względu spraw nieprzewidzialnych na prośbę gospodarzy został przełożony.

The Buchy pokonują osłabionych kadrowo Radio Taxi 19191,bardzo dobre zawody rozegrał snajper The Buchów-Kamil Supel.

Do małej niespodzianki doszło w kolejnym spotkaniu extraligowym gdzie niespodziewanie Azzurri traci aż 3 punkty z Poziogrande,w drużynie wygranej kapitalne mecz zagrał najmłodszy na placu gry -Mateusz Mitka.

Na koniec zmagań kolejki w najbardziej trzymającym w napieciu z ostatecznym wynikiem Fc Raki okazują się lepszymi o bramkę od Belzebubów.

Zapraszamy na naszego fan page gdzie znajdują się wywiady,klasyfikacje i video.