W czwartek 6 pażdziernika od godzinny 17.45 zostały rozegrane pojedynki w ramach 6 kolejki.

DBR FILISTYNI---IDEO.PL 3-7(2-2)

bramki:

Szmela 2,Szuberla-Kołodziej 2, Wieleba 2, Chrobak 2, Piestrzak

kartek--brak

Sędzia Roman Polny się spóżnił i mecz zaczął się z lekkim opóżnieniem ale chyba na dobre to wyszło drużynie Ideo.pl,która grała całą połowę bez zmian(zmiennik przyszedł na 2 połowę).Po 20 minutach był remis 2-2 i zapowiadywało się że może wreszcie Filistyni zapunktują.Niestety dla DBR druga odsłona to już dominacja rywala w których grę prowadziło trio Kołodziej-Wieleba-Chrobak.Chwalimy oba zespoły za brak kartek.

GRACZ MECZU: WIKTOR KOŁODZIEJ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: PIOTR SZMELA,MAREK WIELEBA

THE BUCHY--EMERYCI 1-3 (0-2)

bramki:

Matracki-Grzebień 2, Kazimierowicz

kartki:

niebieskie: Supel,Matracki,Lipiec-Folkman,Sajdak

Emeryci na fali coraz wyżej w tabeli,natomiast The Buchy zawodzą i okupują dolne rejony tabeli.Chodz w 12 minucie kapitan The Buchów mówił że oni grają a rywal oddał 2 strzały i prowadzi 2-0 to nie do końca możemy się z tym zgodzić chodz trzeba przyznac że pierwsze 20 minut to wyrównana gra i wynik nie odzwierciedlał to co się działo na arenie zmagań.Gdy w 22 minucie po bramce Matrackiego drużyny złapały kontakt oczekiwaliśmy że mecz będzie bardzo ciekawy do ostatnich minut i wynik nie będzie znany.Ale dwie minuty póżniej znowu najlepszy na boisku jak i w "gadce" Grzebień jak przystało na  kapitana dał spokój po bramce swojej drużynie i do końca meczu jego drużyna kontrolowała mecz.

GRACZ MECZU: PAWEŁ GRZEBIEŃ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: KONRAD MATRACKI,MACIEJ SUROWIEC

TECHFORM--DRUŻYNA A 4-0 (1-0)

bramki:

Starzewski,Haligowski,Artur Cisło,Karol Cisło

kartki:

niebieska: Czerkowicz

Ależ mecz do 36 minuty Drużyna A bardzo się postawiła liderowi,kiedy to przegrywajac 1-0 ruszyła do przodu większą ilością zawodników zostawiajac tyły bez zabezpieczeń i nadziali się na trzy kontry i wynik jest mylny,bo wcale nie było to łatwe zwycięstwo "koniczynek".Bardzo madrze z myślą o pierwszych punkatach wyszłą na spotkanie Drużyna A i chodz już w 7 minucie Starzewski zdobył pierwszą bramkę dla Techformu,to oni w dalszym ciągu grali zaplanowaną taktyką i do 36 minuty moglibyśmy być świadkami niespodzianki,co się wydarzyło póżniej jest napisane na początku.

GRACZ MECZU: GRZEGORZ RAJDEK,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: KRZYSZTOF ŁADOŃSKI,DANIEL NIEZGODA

NEW BALANCE--POZIOGRANDE 4-9 (1-3)

bramki:

Jasiński 2, Ślemp,Bubienka-Bielecki 3,Jandziś 3,Ludwik 2,Kłeczek Łukasz

kartki:

żółte: Ślemp,Nowak Józef, niebieskie: Jasiński

GRACZ MECZU: DAMIAN BIELECKI,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:ADAM JASIŃSKI,TOMASZ JANDZIŚ

Już po przeczytaniu składów można było stwierdzić że Poziogrande bardzo poważnie podeszło do tego pojedynku powołując Jandzisia i Bieleckiego,ponieważ po drugiej stronie obecni byli Mazjanis,Jasiński i Bubienka to można się było spodziewać ciekawych 40 minut.Niestety pod koniec pierwszej połowy kontuzji doznaje bramkarz Mazjanis i musiał opuścić "klatkę" jego miejsce zajał Lucjan Machowski .W 7 minucie Jasiński wyprowadza Balance na prowadzenie ale jeszcze do przerwy Poziogrande strzela 3 bramki.Po przerwie to już festwiwal strzelecki ekpy Kłeczków,przeplatajac bramką New Balanca.Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy Marisowi.

DRUŻYNA A--FC RAKI 0-5 (0-2)

bramki:

Brzyski 2,Takuśki,Chrostowski,Wasilewski

kartki: brak

Drugi mecz w dniu Drużyny A jak na razie okazał się najsłabszym ich pojedynkiem w lidze.Pokrzepione niedawanym pechowym remisesm Raki tym razem bardzo pozytywnie zaskoczyli tak samo jak rywala i organizatorów.Kapitalne zawody w ich barwach zagrał tzn bronił Dariusz Kasperkiewicz,tym samym "Kasper: jest już na pudle w klasyfikacji na najlpeszego zawodnika ligi.Drużyna A musi szukać pierwszych punktów w kolejnych meczach.W szeregach triumfatorów ponownie zabrakło Skowrońskiego,ale na pewno "scovron" zadowolony jest z zdobyczy swojej drużyny.

GRACZ MECZU: DARIUSZ KASPERKIEWICZ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: SEBASTIAN BRZYSKI,KRZYSZTOF ŁADOŃSKI