Rzeszów

Zadzwoń pod numer 735 046 283

Za nami rozegrana 10 kolejka,po której już znamy szóstkę zespołów które bedą walczyły o triumf w lidze.

Krótka relacja z rozegranych meczów

Mecz w którym oba zespoły stanęły na wyskości zadania.Taka walka i determinacja zawodników,którzy biegiem przybywali na orlik chciałobu się oglądać w każdym meczu.Pierwsze minuty należały do Taxi ale nic z tego nie wynikało.Od 8 minuty to Techform nadawał ton gry i do przerwy prowadził 2-0.W przerwie w szeregach Taxi doszło do burzy ,gdzie prym wiódł menago Ukleja.Po siedmiu minutach drugiej połowy już było 2-2.W minutach 32-35 padło trzy bramki w tym dwie dla Techformu.W 39 minucie na remis bramkę zdobył ks.Robert Śliwa tym samym naprawiająć swój wcześiejszy błąd po którym padła bramka dla rywala.Mecz odwiecznych rywali na pewno nie zawiódł,oba zespoły stanęły na wyskości zadania,chodz mało kto się spodziewał że team prowadzony przez duet Nogaj-Moskal się podniesie po ostatnich blamażach.

BRAMKI: CZERKOWICZ 2,HALIGOWSKI,CISŁO KAROL---PURCHA,NOGAJ-SHORODOK,ŚLIWA
KARTKI: ŻÓŁTA:MIKOS,NIEBIESKA:CZERKOWICZ
GRACZ MECZU: JACEK CZERKOWICZ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: MARCIN PURCHA,YURJI SHORODOK

IDEO.PL vs DRUŻYNA A

3 - 1

Brawo Drużyna A ,za walkę i prowadzenie do 26 minuty,grajac cały mecz tylko w 5. Ideo w ostatnim kwadransie wygrywa mecz dzięki czemu ma już zapewniony awans do play -ofach.Na lekką wymówkę należy uznać że Ideo.pl grało bez swoich czołówych graczy.

BRAMKI: KLIMEK--WIELEBA,MADERA,STEC

KARTKI:NIEBIESKA: KOŁODZIEJ

GRACZ MECZU: MATEUSZ DZIUBA--IDEO.PL,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: ŁUKASZ KLIMEK,KRZYSZTOF ŁADOŃSKI

The BUCHY vs TECHFORM

5 - 6

Techform prowadził już 4-1 do 32 minuty i ostatecznie wygrał 6-5 ale na pewno przeżywali w ostatnich minutach niezła nerwówkę,kiedy to The Buchy doszli ich na jedną bramkę.W sumie zasłużone zwycięstwo "Koniczynek" ale nie można lekjceważyć rywali bo kiedyś to się na pewno żle może skończyć

BRAMKI: MATRACKI 2,MARCINIEC,MAJDAŃSKI,LIPIEC--HALIGOWSKI 2,CISŁO ARTUR,STACHYRA,NIEZGODA,MIKOS

KARTKI: ŻÓŁTA: BIELEŃ,--RAJDEK

GRACZ MECZU: MARCELI HALIGOWSKI--WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: KONRAD MATRACKI,GRZEGORZ RAJDEK

POZIOGRANDE vs FC RAKI 4-1

Pewne zwycięstwo "szóstki zawodników"Poziogrande.Wśród triumfatorów kapitalne zawody rozegrał bramkarz Kot oraz duet Bielecki-Jandziś.Tą porażką FC Raki już traciły szansę na play ofy.

BRAMKI: BIELECKI 2,JANDZIŚ 2--TAKUSKI

KARTKI: ŻÓŁTA:SKOWROŃSKI,TAKUSKI,WÓJCIK

NIEBIESKA: JANDZIŚ,MITKA

GRACZ MECZU: GRZEGORZ KOT,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:DAMIAN BIELECKI,TOMASZ JANDZIŚ

The BUCHY vs DBR FILISTYNI

4 - 3

Zawodnik The Buchy Bieleń był showmen tego meczu strzelił dwie bramki i dostał trzy kartki w tym czerwoną.Mimo dużej chęci walki i ambicji DBR nie był w stanie odebrać punktów The Buchom,którzy drugi mecxz w dniu grali bez zmian.Ostatnie trzy minuty były najciekawsze padło trzy bramki i dwie kartki.Bieleń za czerwoną kartkę musi opłacić karę 25 zł ,ale że to było za dwie żółtę nie musi pauzować.

BRAMKI: LIPIEC 2,BIELEŃ 2--SZMELA 2,PIĄTEK

KARTKI: CZERWONA: BIELEŃ,ŻÓLTA: BIELEŃ,MATRACKI,NIEBIESKA: BIELEŃ,MATRACKI

GRACZ MECZU: DOMINIK LIPIEC,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: PIOTR SZMELA,DAWID DZIADOSZ

NA FAN PAGU EXTRALIGA TYCZYN JEST PODANA KADRA NA DZIEŃ DZISIEJSZY NA LIGĘ FUTSALU NASZEJ REPREZENTACJI