04 LIS 2016

1 RUNDA PLAY - OFF Z EMOCJAMI !!!

Dużo emocji i nie tylko sportowych byliśmy świadkami w rozegranych meczach 1 kolejki play-off o mistrzostwo oraz o utrzymanie.Najwięcej emocji i szkoda że wygrały te mniej sportowe było w meczu drużyn z pudła lidera Blok Ekipa z Radio Taxi 19191(na zdjęciu),ostatecznie wygrywją Ci drudzy w czym na pewno pomogła sytuacja w której Blok Ekipa od 24 minuty grał do końca jednego mniej ponieważ bramkarz Sobina otrzymał czerwoną kartkę.Techform chodz przegrywał już 0-2 ostecznie pokonuje Poziogrande,tym samym team Niezgody jest dalej w grze o mistrza,natomiast drużyna Kłeczków oddaliła się od podium.W ostatnim meczu "mistrzowskim" padł chyba sprawiedliwy remis pomiędzy Emerytami i Ideo.pl,W grupie słabszej Drużyna A grajac cały mecz tylko w 5 przegrała mecz już do przerwy gdzie było 0-6 z The Buchami.Fc Raki po jedynym trafieniu z rzutu karnego Skowrońskiego wygrywa z New Balance.

Relacja z 12 kolejki ( 1 play off)

DRUŻYNA A--THE BUCHY  2-8 (0-6)

bramki: Kogutek,Nowak--Lipiec 4,Supel 3,Łeski

kartki: niebieska: Supel

GRACZ MECZU: JAKUB ŁESKI,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: DOMINIK LIPIEC,KRZYSZTOF ŁADOŃSKI

Znowu tylko w 5 przybyła Drużyna A i tym razem The Buchy już nie rozgrywali "przyjacielskiego meczu" już po 17 minutach było 0-6 i było po meczu.Druga połowa toczona była już na dużym luzie przez The Buchy co wykorzystali w 26 i 28 minucie rywale strzelając dwie bramki.Pięc minut przed końcem meczu najlepszy na boiku Jakub Łeski podwyższa wynik strzelając siódmą bramkę a w 38 minucie Supel trafia po raz ósmy.

FC RAKI--NEW BALANCE 1-0 (0-0)

bramka: Skowroński

kartki: niebieska: Wilk,żółta: Matwiej,Grobelny,Zych--Bubienko

GRACZ MECZU: MARIS MAZJANIS--WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: MIROSŁAW WOLSKI,ŁUKASZ SKOWROŃSKI

Mecz gdzie oba zespoły grały prawie bez zmian (Raki jedną miały) i toczony był w niezbyt szybkim tempie.Decydująca bramka i tylko jedna w meczu padła po strzale z rzutu karnego kapitana Fc Raków-Łukasza Skowrońskiego.Aż cztery żółte kartki dał sędzia Moskal w tym pojedynku i jak na arzie jest to nie chlubny rekord ligi.

BLOK EKIPA--RADIO TAXI 19191  4-6(2-2)

bramki: Piątek 2,Paluch,Jancarz--Nogaj 3, Kubacki,Shorodok,Wesołowski

kartki: niebieska: Purcha,Boszkowicz,żólta:Sobina-- Purcha,czerwona: Sobina

GRACZ MECZU: TOMASZ NOGAJ--WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: DAMIAN JANCARZ,RAFAŁ BOSZKOWICZ

Mecz który w trakcie rozgrywania był pod dużym napięciem i nie tylko sportowym,ale teraz kiedy opadły już emocje wszyscy przyznają że ich poniosło troszkę.Początek meczu wyrównany w 6 minucie z rzutu karnego po faulu na Purcha bramkę zdobywa Nogaj,minutę pózniej podwyższa Kubacki i Taxi już prowadzi 2-0.Jednak Piątek 40 sekund pózniej trafia po raz pierwszy dla Blok Ekipa.W 13 minucie Jancarz i 2-2,wiecej bramek po mimo ciekawych akcji do przerwy nie pada.Druga połowa to już ponad stan emocji gdzie mecz zostaje nawet przerwany na 2 minuty.W 23 minucie Nogaj i 2-3.Kontra Bloku całą piątką zawodników z pola w polu karnym przewraca się napastnik (sam się przyznaje że się pośliznał ale koledzy uważają że po wślizgu obrońcy),piłka zostaje wybita do przodu gdzie sam na sam z bramkarzem Sobiną wychodza Nogaj i Shorodok po czym ten drugi strzela bramkę i wtedy się zaczał spektakl Sobiny który nie może się pogodzić z decyzją sędziego i zaczyna wyzwać sędziego,który bez wachania pokazuje mu drugą  żółtą kartkę i tym samym w konsekwencji czerwoną  kartkę.W osłabieniu team Czarnika o dziwo atakuje "taksówki" ale nadziewa się na kontrę i Nogaj zmienia wynik na dwie bramki przewagi dla Taxi.Gdy w 35 minucie bramkę zdobywa Piątek dla Blok Ekipa,w czym pomaga Purcha który  wjednej akcji zalicza 4 minuty kary za "przekleństwa" a sędzia Moskal widząc że atmosfera jest coraz gorętsza wstrzymuje mecz i udaje się do sedziego czasowego aby dokładnie przeanalizować jaki jest wynik ponieważ Blok twierdzi że jest remis a Taxi że wygrywają i tu dochodzi do tego czego nie powinno w protokole jest wynik 4-5 i pod presją fanek (żon) Blok Ekipa sędzia czasowy twierdzi że jest jednak remis i wtedy emocje siegają zenitu,zawodnicy twierdzą że zostały obrażane ich żony i dochodzi do przepychanek pomiędzy dwoma ekipami.Po minucie wracamy do gry z wynikiem zdodnym z prawdą czyli 4-5 pod koniec Wesołowski trafia po raz  szósty do bramki rywali i tak kończy się ten nerwowy mecz.

POZIOGRANDE---TECHFORM  3-7 (2-5)

bramki: Jandziś 3--Haligowski 2, Rajdek 2, Czerkowicz,Fara,Starzewski

kartki: niebieska: Jandziś

GRACZ MECZU: MARCELI HALIGOWSKI,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: TOMASZ JANDZIŚ,GRZEGORZ RAJDEK

Po trzech minutach po bramakch Jandzisia Poziogrande prowadzi 2-0 i wydawało się że może dojśc do niespodzianki.Jednak między 8-17 minutą Techform strzela cztery bramki i wychodzi na prowadzenie.Do przerwy pada po jeszcze jednej bramce dla drużyn.W drugiej połowie Techform kontroluje grę chodz Poziogrande ambitnie motywowwane przez Jandzisia dązy do remisu,lecz to dwie kolejne bramki strzela Techform.

EMERYCI--IDEO.PL  2-2 (1-0)

bramki: Nowak,Szlachta--Stec 2

kartki: żółta: Grzebień

GRACZ MECZU: MARIUSZ STEC,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: MATEUSZ DZIUBA,TOMASZ STRĘCZEK

Emeryci bardzo dążyli aby jak najwczesniej rozpocząć mecz bo dwaj etatowi zawodnicy musieli się szybko ewakuowac na hale gdzie mieli zaplanowany kolejny mecz ligowy w innej lidze.Mecz toczony przeważnie środkowej strefie boiska.W początkowej fazie meczu sędzia popełnia błąd boW  faulowany jest Grzebień a on daje mu "żóltko za zwrócenie mu uwagi w mało kulturalny w sposób"W 17 minucie pada jedyna bramka do przerwy za sprawą  Nowaka dla Emerytów.Po przerwie mecz nadal po mimo prób obydwóch ekip nie stoji na wysokim poziomie.W 34 minucie Szlachta i 2-1.Bramkarz strzelca opuszcza plac gry i udaje się na halę a jego miejsce zajmuje Nowak i chwileczkę po wejściu do klatki łapie piłkę(na linii -stwierdził sędzia i on sam ) za linią zawodnicy Ideo.pl.Ostatnie minuty to przewaga teamu Wieleby-Kołodzieja i w ostatniej sytaucji przynosi im efekty Stec doprowadza do sprawiedliwego remisu.