09 LIS 2016

2 RUNDA PLAY OFF-TRZY ZESPOŁY ODSKAKUJĄ !

W poniedziałkowy wieczór 7 listopada została rozegrana 13 kolejka ligowa która była zarazem 2 runda play-off.Niestety doczekaliśmy się pierwszego walkowera za nie wstawienie się zespołu na mecz,oraz karygodnego zachowania zawodnika Emerytów,który zaatakował sędziego.

Jednak na pewno bardziej emocjonująco było na placu boju gdzie trio Blok Ekipa,Techform (na zdjęciu) i Radio Taxi 19191 po kolejnych wygranych pojedenkach odskoczyli swoim rywalom i to najprawdopodobniej z tej trójki będzie mistrz sezonu jesień 2016.

ZAPRASZAMY NA NASZ FAN PAGE (RELACJE VIDEO,WYWIADY,KLASYFIKACJA NA NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA)

WYNIKI I OPIS MECZÓW :

FC RAKI--DBR FILISTINI  4-5 (1-2)

bramki: SKOWROŃSKI 3,ZANIEWICZ?(PRZYBYŁO)--PIĄTEK 2,FILIP 2,DUDZIK

kartki: niebieska: Zaniewicz(Przybyło)

GRACZ MECZU: ŁUKASZ SKOWROŃSKI--WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: HUBERT SMALEC,ARKADIUSZ FILIP

Mecz grupy "słabszej" poprowadziło dwóch sędziów Roman Polny i Daniel Moskal co chyba usprawniło przebieg gry ale to niech ocenią zawodnicy drużyn( ważna opinia dla nas na przyszłość).Oba zespoły przyszły w mało licznym gronie (6 Raków,7 Dbr) i z minuty na minutę było można odczuć że opadali z sił (Dbr też grał od 17 minuty bez zmian bo po faulu kontzuji doznał bramkarz Smalec Tomasz).Minutę przed przerwą Filistini prowadzili 2-0 ,ale jeszcze przed przerwą jak się okazało Skowroński trafił po raz pierwszy.Gdy od razu po znowioniu 2 połowy  "Scovron" doprowadził do remisu zapowiadała się ciekawa walka do końca meczu i tak właśnie było w czym zasługa tak jak wspominaliśmy drużyny nie miały sił na powroty i przeważnie było 2 na 1 w obronie.Skuteczniej to wykorzystali DBR-y gdzie Filip w 28 i 29 minucie wyprowadził swój zespół jak przystało na kapitana na dwu bramkowe prowadzenie.Jednak w tym dniu Łukasz Skowroński grał pierwsze skrzypce i w 37 minucie po jego bramce Raki złapali kontakt a sam się cieszył z hatricka.Gdy Piątek dla Filistin w 39 minucie strzelił na 5-3 wydawało się że jest już po meczu,ale ambitnie walczące Raki za sprawą gola Zaniewicza ? (Przybyły) walczyły o przynajmniej remis jednak brakło czasu.Po meczu organizator w zwiazku że przy karze i zdobyczy bramkowej przez zawodnika Fc Raków były podawane dwa inne nazwiska przez samego zainteresowanego Przybyło a przez kapitana zespołu Zaniewicz poprosił o pokazanie dokumentu toższamości,który zawodnik nie posiadał przy sobie.Zostało zrobione zdjecie zawodnika który musi na kolejny mecz pokazać w/w dokument(jeżeli go nie pokaże lub zawodnik nie będzie obecny na  kolejnym meczu wynik zostanie zweryfikowany jako walkower).

NEW BALANCE---DRUŻYNA A  3-0 VO

Drużyna A nie przybyła na mecz,poinformowała  organizatorów (ale nie udało się jednak kolejnego meczu przełożyc na pózniej aby nie było zbytecznej pauzy) dzięki temu zdążyli poinformować rywala aby nie przybywali tym samym oszczędzili nadaremnego przyjazdu.

Zgodnie z regulaminem Drużyna A zostaje ukarana karą ujemną 1 punktu w tabeli oraz karą finansową ,którą najpóżniej trzeba uregulowac przed pierwszym gwizdkiem sędziego kolejnego ich meczu i mamy nadzieję że już do końca ligi nie będzie walkowerów.

IDEO.PL--TECHFORM  2-5 (0-1)

bramki: Stec 2--Bożetka 2,Niezgoda 2, Rajdek

kartki: brak

GRACZ MECZU: ŁUKASZ LATUSEK, WYRÓŻNIENI ZAWODNICY:MARIUSZ STEC,DANIEL NIEZGODA

Lubiacy tracić w poczatkowych minutach bramki zespół Techformu tym razem wyszedł bardzie skoncentrowany i nie popełnił żadnych błędów w tylnej formacji,mało tego w 5 minucie to Rajdek wyprowadził swój zespół na prowadzenie.Pierwsza połowa już nie przyniosła zmiany wyniku.Drugie 20 minut za to przyniosło kolejne 6 bramek trzech zawodników strzeliło po 2 bramki Stec dla Ideo oraz Niezgoda i nowy nabtek Bożetka dla Techformu.Pewne zwyciestwo Techformu,który ma wszystko w swoich nogach i głowie aby być mistrzem ligi,wystraczy tylko wszystko wygrać.

EMERYCI--BLOK EKIPA  4-6 (3-2)

bramki: Grzebień 2,Ustrzycki,Stręczek--Piątek 2,Klimowicz,Cieślik,Dziobak,Paluch

kartki: żółta: Sajdak,Grzebień,czerwona : Sajdak

GRACZ MECZU: WOJCIECH PIĄTEK,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: DARIUSZ USTRZYCKI,KAROL CIEŚLIK

Mecz który miał pokazać na co stać zespoły i o co będą walczyli w dalszej fazie play offów,już wiemy Blok walczy o mistrza a Emeryci muszą bardziej skoncentrować się na grze niż na komentarzach i panować nad swoim zachowaniem aby mieli szansę w przyszłości "bić " się o coś więcej.Zaczęło się tak na co liczyliśmy w tym ważnym meczu czyli od walki obydwóch zespołów,niespodziewanego gonga zalicza Blok Ekipa która po 11 minutach przegrywa 0-2.Jednak kilka sekund pózniej piękną bramkę (szkoda że nie nagrana) zdobywa Klimowicz i Ekipa łapie "kontakt"W 15 minucie Grzebień trafia dla Emerytów i nic nie zapowiada to co nastąpi kilka minut pózniej..W 18 minucie dochodzi do sytuacji za które są wyciągnięte konsekwencje (czytaj w innym newsie na fb) za złą zmianę w Emerytach sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Sajdaka,lecz ten nie chce się z tym zgodzić i rusza na sędziego z mało parlamentarnym słownictwem za co sędzia pokazuje mu drugie "żółtko" w konsekwencji za czerwoną kartkę musi opuścić plac gry,lecz w tym dniu nabuzowanie Marcina sięga zenitu i próbuje uderzyć sędziego (ostatecznie chwyta go za szyje).Po nerwowych minutach wracamy do gry,jeszcze przed przerwą Cieślik trafia na 3-2.W drugiej połowie osłabiona drużyna Emerytów  próbuje kontrolować grę i dowieżć wynik do końca, ale doświadczeni zawodnicy Blok Ekipa strzelają 3 bramki.Gdy w 38 minucie Stręczek trafia na 4-5 wydaje się że być może Emeryci wyrwią chodż remis,jednak Paluch w ostatniej akcji meczu trafia po raz piąty do bramki Surowca.

RADIO TAXI 19191--POZIOGRANDE  5-4  (5-3)

bramki: Nogaj 3,Boszkowicz 2--Bielecki 2,Jandziś,Kłeczek Ł

kartki:niebieska: Boszkowicz, żółta: Shorodok,Nogaj

GRACZ MECZU: RAFAŁ BOSZKOWICZ,WYRÓŻNIENI ZAWODNICY: DAMIAN BIELECKI,TOMASZ NOGAJ

Oba zespoły grały prawie bez zmian niby Moskal w Taxi próbował ale w dalszym ciągu kontuzja nie daje mu pograć wiecej jak 2 minuty.Po czterech minutach zapowiadało się na pogrom teamu Nogaja,Poziogrande prowadziło 2-0.Jednak nie minęło kolejne sześć minut a toTaxi już prowadziło 3-2.Na 4-2 Nogaj podwyższył w 17 minucie,ale szybko odpowiedział Bielecki.Druga połowa to bardzo dużo sytuacji z obydwóch stron ale nieskutecznością grzeszyli zawodnicy.Gdy jednak "Misiek" Bileceki w 35 minucie stzrelił na 5-4 czekało nas ciekawe ostatnie minuty meczu.Ostatecznie po prawie "obronie" Czestochowy Radio Taxi dociąga korzystny wynik do końca.Bez wątpienia najlepszym graczem był Rafał Boszkowicz obrońca prawie wyłączył z gry najlepszego strzelca Jandzisia a na domiar popracował w kontrach strzelając dwie ważne bramki.Tym zwycięstwem Radio Taxi 19191 w dalszym ciągu w grze o "puchary"natomiast Poziogrande chyba została walka o 4 miejsce.