20 LIS 2017

Skończyliśmy rundę,pudło dla Poloni w ostatniej minucie-relacja z 13 kolejki.

W sobotę 18 listopada 2017r, zakończyliśmy zmagania w rundzie jesiennej ale jeżeli pogoda pozwoli to zapraszamy jeszcze na turniej,który zaplanowany jest na dwa czwartki jeszcze w listopadzie,Info o turnieju na fan pagu lub tel 503 954 173.W ramach ostatniej kolejki trzeba zaznaczyć ze wygrana Poloni dzięki czemu znalazła się na pudle faktem okazała się dopiero w ostatniej minucie regulaminowego czasu.Fair play zachował się kierwonik Łukasz Kurzeja wraz  z zespołem Gumi Elite widząc że rywal przybył tylko w 4 wyszli i grali też w osłabieniu .... i przegrali ale jak to Ramzes zaznaczył duch fair play jest ważniejszy niż 3 punkty.W meczu z Kormed honorowo chyba się żegna z Extraligą Per La Vita.Natomiast taki sam los spotkał Dbr Filistini ale im to chyba nie było smutno (film na fan pagu).

FC RAKI---WULKAN 5-1

bramki: Grobelny x 4, Wolski--Nogaj

GRACZ MECZU:DARIUSZ KASPERKIEWICZ,wyróżnieni: Jarosław Grobelny,Tomasz Nogaj

Wulkan aby być pewny utrzymania musiał ten mecz wygrać,ale przybył tylko w 6 na mecz,natomiast Fc Raki "czarny" koń rozgrywek na ,mecz się bardziej zmobilizował i przyszło 3 zmieników.Otwarcie dla Wulkan,bo już w 2 minucie "Nelu" pokonuje "Kacpra".Jak się póżniej okazało więcej do "sieci"-Kasperkiewicz nie puścił a bramki strzelały tylko Raki w tym Jarek Grobelny aż 4 krotnie pokonał powracajacego do bramki Piotrka Strzępka.Swoimi umiejetnościami bramkarskimi popisywał się ponownie Dariusz Kasperkiewicz  i to on został najlepszym bramkarzem rundy a snajpero Grobelny wskoczył na pozycję nr.2 w klasyfiakacji strzelców.Wulkan musiał czekać na wynik kolejnego meczu,wygrana Per La Vity wyrzucała zespół do 1 ligi.

KORMED--PER LA VITA 4-2

bramki:Korzeniowski,Cieślik,Maca,Piątek--Rataj,Fitał

GRACZ MECZU: KAROL CIEŚLIK,wyróżnieni zawodnicy: Damian Rataj,Michał Korzeniowski

Oba zespoły miały o co grać,Kormed o 2 miejsce a Per La Vita  o utrzymanie.Fawortem był Kormed i to jego mentor Korzeniwoski pierwszy pokmonał branmkarza Barana.W 23 minucie Piątek trafia na 3-0 i wydaje się po meczu,jednak zryw teamu Kmiecia i Sobonia pozwala na pokonanie w bramce Flisa.W ostatnich 2 minutach pada po bramce dla drużyn,tym samym Kormed utrzymuje 2 lokatę a Per la Vita najprawdopodobniej w 1 lidze na wiosnę.

IDEO.PL---POLONIA 3-5

bramki:Stec x 2, Strutyński--Mikłoś x 2, Kuter,Micał,samobójcza (Chrobak)

GRACZ MECZU:ADAM MIKŁOŚ,wyróżnieni:Mariusz Stec,Rafał Pomianek

Ależ emocje do ostatniego gwizdka sędziego Pałki,nie majace nic do stracenia Ideo mocno się postawiło osłabionej Polonii.Gdy w 28 minucie Stec doprowadził do wyniku 3-3 za głowę chwycił się kiero Poloni Zbysiu Tłuczek i w  mocno żółnierskich słowach zmotywował swoich "grojków" do ....nie stracenia podium na jesień.Najlepiej te słowa zrozumiał Adam Mikłoś który gdy zegarek wskazywał 29.50 minutę gry trafił do siatki i pokonał ponownie Wielebe.Ten sam zawodnik 30 sekund póżniej ustalił końcowy wynik tegoż ciekawego spotkania.

GUMI ELITE--PRESADO POLIGRAFIA 3-5

bramki: Stec,Oswald,Gąsior--Gargała x 2, Paluch x 2, Babiarz

GRACZ MECZU:DAMIAN GARGAŁA,"RAMZES"(manadżer Gumi,wyróżnieni:Mateusz Stec,Patryk Paluch

Kapitan Presaado Klimek oraz inny zawodnik awizowani wcześniej nie przybyli i drużyna Presado musiała wyjść na plac gry tylko w 4 rezykując że każda czerwona kartka lub konuzja kończy mecz przegrany walkowerem.Widząc kłopoty rywala "Ramzes" chodz sam musiał się ratować w tym meczu głębokimi rezerwami nie zważająć na to że wygrana w tym meczu da tyle samo punktów co ma Polonia i Fc Rzeszów czyli 3 i 4 drużyna tabeli postanowił że oni zagrają też w osłabieniu.Tak więc mecz cały był toczony 5 na 4.Do przerwy Gumi prowadziło 2-1.ale po przerwie to ambitna "czwórka" strzeliła kolejne 4 bramki tracąc tylko 1,tym samym stało się to co .....może drogo kosztować na wiosnę Gumi (straciło chyba pewne 3 punkty) chodz w sumie jesteśmi bardzo ciekawi jak by to się potoczyło jak by Gumi grał w 6 bo akurat żaden zawodnik nie był dobrze dysponowany  jak np.w Presado Gargała i Paluch.Brawo Ramzes za gest.pochwały masz ...ale osobistą opinię pozostawiamy dla każdego czytajacego.

FC RZESZÓW--SUPER PARTIA GALIA 3-0 VO

Mecz się nie odbył,ponieważ drużyna Super Parti za trzy walkowery została wcześniej wykluczona z rozgrywek.

EMERYCI--DBR FILISTINI  4-4

bramki:Kazimierowicz,Szlachta,Wacław,Stręczek--Szmela x 2,Smalec,Piątek

GRACZ MECZU:TOMASZ STRĘCZEK,wyróżnieni:Piotr Szmela,Hubert Smalec

Po 5 minutach Dbr prowadził 2-0 a druga bramka z rzutu wolnego Smalca to stadiony świata.Znak bramką do odrabiania strat dał Kazimierowicz,do przerwy 2-2.Historia się powtórzyła znowu Filistini bardzo mocno zaczynają po gwizdku,tym razem w 3 minuty strzelają kolejne dwie bramki.Team Piątka zaczął bronić tą przewagę a Emeryci atakowali nawet z Grzebieniem,który w tym meczu był bramkarzem.Ostatecznie te ataki dają wyrównanie na 2 minuty do końca.Ostatnie 120 sekund oba zespoły miały okazję na trafienie za 3 punkty ale więcej branmek nie padło.Emeryci zapewne nie tak planowały tą rundę i tak samo słabo zakończyli rundę,natomiast sympatyczne DeBeRki z uściechem i głośnym śpiewem żegnają się z Extraligą ..no chyba że nie będzie 1 ligi.

MŁODE ORŁY--TĘCZA WYSOCK 2-5

bramki: Wilk x 2, Madeja x 2, Nycz x 2, Żyła

GRACZ MECZU:PRZEMYSŁAW NYCZ,wyróżnieni: Karol Wilk,Bartosz Madeja

Lider na koniec rundy miał ciężką przeprawę ,do 28 minuty prowadził 3-2 i się broniło przed wyrównaniem.Tęcza miała jednak w szeregach duet Nycz-Madeja,który ostatecznie dał wygraną 3 bramkami.Wśród Młodych Orłów tradycyjnie dwoił się i troił tym razem tylko w przodzie Wilk czego efektem były 2 trafienia,i o dziwo jako przeważnie jeden wysunięty napastnik dawał sobie rady z obrońcami rywala.Tak więc Tęcza po dwóch remisach wraca na dobrą drogę i ma 5 punktów przewagi nad Kormedem i 9 nad Polonią i Fc Rzeszów.Czy taka przewaga na wiosnę da pozycję mistrza i to Tęcza uda się do Grudziadza na Mistrzostwa Polski,rywale mówią że na pewno nie i walka będzie na całego od marca 2018 (w zależnosći od pogody,runda Wiosna 2018(rewanżowa) ruszy 10-20 marca .