21 GRU 2018

Trzcianka w gazie-podsumowanie 5 kolejki !

Lks Trzcianka w formie w tamtym tygodniu pierwsze punkty a wczoraj w dalszym ciągu na fali i pokonali faworyzowany Kormed.Lider wySTRUGani wypunktował PV System a Emeryci w końcówce pokazują kto był lepszy w meczu z Szarotką.

Zapraszamy na tekstowe podsumwoanie 5 kolejki PV System Extraliga Rzeszów (ostatnia rundy oraz tego roku).

LKS TRZCIANKA TRZCIANA-KORMED LUBACZÓW 6-1

bramki:Grobelny J x 3,Grobelny A,Grega,Przywara--Linek

GRACZ MECZU;JAROSŁAW GROBELNY

Wyróżnieni:Przemysław Przywara,Mirosław Wolski

Zaczęło się zgodnie z planem faworyzowany Kormed już w 2 minucie wychodzi na prowadzenie z osłabioną Trzcianką (brak bramkarza Kasperkiewicza,ale jak się póżniej okazało debiut w "klatce" Mirka Wolskiego na 6 !).Pożniej to Trzcianka narzuciła ton grze i było widać że Kormed już zmęczony sezonem i ich częste gry nie sprzyjają,widoczny brak "ikry" w zespole Korzeniowskiego.Jednak dopiero gospodarze do remisu doprowadził w 11 minucie,jale  na przerwę schodzili z wynikiem 3-1.W przerwie w bramce Kormedu nastąpiła zmiana w bramce Dysia zastąpił Bekierski,jednak na nic to sie zdało,bo to nadal Trzciana była efektywniejsza na parkiecie strzelając kolejne dwie bramki,żadnej nie tracąc.Mogli o jedną więcej ale w ostatniej sekundzie przedłużonego rzutu karnego nie wykorzystał gracz meczu Jarosław Grobelny.

PV SYSTEM FOTOWOLTAIKA RZESZÓW--wySTRUGani TYCZYN 1-

bramki:Jandziś--Żuczek x 3,Sitek,Murias

GRACZ MECZU:KAMIL ŻUCZEK

Wyróżnieni:Dominik Murias,Tomasz Jandziś

Do pauzy bardzo wyrównany mecz ale to goście prowadzili 2-1.Po przerwie przewaga wySTRUGanych przeistoczyła się w kolejne trzy bramki a klasą samą w sobie był Kamil Żuczek który zaliczył hatricka.Kontrowersją w meczu można by nazwać kartki dla zawodników PV System,po których musieli pauzować po 2 minuty,ale "zdobyli" je w pełni zasłużeni.Drużyna z Tyczyna kończy rok 2018 oraz zacznie 2019 jako lider tabeli jednak rewanż za ten mecz może być bardzo szybki bo już w 6 kolejce (3 stycznia) zagrają mecz rewanżowy.

SZAROTKA RZESZÓW--EMERYCI RZESZÓW 1-4

bramki:Domino--Stręczek x 2,Grzebień x 2

GRACZ MECZU:TOMASZ STRĘCZEK

Wyróżnieni:Daniel Moskal.Paweł Grzebień

Odmłodzony ale osłabiony team Szarotki utrzymywał wynik 1-1 do 26 minuty kiedy to w ostatnich 4 minutach Emeryci zdobyli 3 bramki i ostatecznie zasłużenie pokonali rywala.Zaczęło się w 5 minucie kiedy to Stręczek pokonał Ciubę.Wyrównanie padło z rzutu wolnego kiedy to Moskal podał do Domina,który pokonał Surowca.Trzeba napisać że w tym momencie Emerytów było tylko 3 bo kary minutowe odsiadywało 2 zawodników.Po przerwie stał się "ewenement na skalę debilizmu" grająca w przewadze Szarotka w ciągu 90 sekund zrobiła trzy faule w czym zasługa snajpera Mikruta.Ten zawodnik w 26 minucie "pokazał" się po raz koelejny faulując rywala na ich połowie po stracie piłki kiedy Szarotka szła z kontrą.Przedłużony rzut karny nie został wykorzystany ale w tej samej akcji padła bramka.Kilka sekund póżniej wypisz wymaluj powtórka Mikrut fauluje prawie w tym samym miejscu,tym razem rzut karny wykorzystany.Szarotkę dobił kilka sekund póżniej Grzebień.Bo tak "wspaniałym" meczu Mateusz Mikrut postanowił że był to jego ostatni mecz w barwach Szarotki,w której debiutowało 3 juniorów z pobliskiego klubu Strug.