Wybierz ligę

Aktualności

16 KWI 2019

Zapowiedż meczów w dniu 17 kwietnia 2019 !

 W wielkim tygodniu a dokładnie w środę czekają nas kolejne mecze w ramach Extraligi oraz 1 ligi Extraliga Rzeszów.Czy te mecze okażą się "wielkie"?

Zapraszamy na zapowiedż 13 kolejki oraz na nasz fan page www.facebook.com/ExtraligaRzeszow.

 

EXTRALIGA

 

godz.18.00

DRUK PINGWINEK-JEDLICKA MANUFAKTURA MEBLI

Nasz typ: 2-5

Druk jeszcze na wiosnę nie ugrał żadnego punktu i wszystko na to wskazuje że nic się nie zmieni.Ekipa JMM walczy o tytuł mistrzowski i każda strata przez nich punktów bardzo oddali ich od upragnionego celu.

 

godz.20.15

IDEO.PL-KORMED

Nasz typ: 2-6

Drużyna Michała Korzeniowskiego,Kormed ma problemy kadrowe,ostatnio nawet nie zebrała szóstki do gry i nie przybyła na mecz.Po rozmowie z ich mentorem dowiedzieliśmy się że próbuje wszelakich "sztuczek" aby jednak dograć sezon do końca,o tyle jest to dziwne że Kormed jeszcze tydzień temu liczył się w walce o tytył mistrzowski,jednak obecnie ma już stratę 9 punktów do lidera.Uważamy jednak że "Korzeń" wyjdzie z opresjii i przybędzie z swoja drużyną na boguchwalski orlik.A wtedy na placu gry powinni pokonać dobrze sobie radzące na wiosnę Ideo.pl.

 

1 LIGA EXTRALIGA RZESZÓW

 

godz,18.45

KS BEERLOVERS-CWT

Nasz typ: 5-1

Drużyna Carlson Wagonlit Travel nie ma udanej wiosny w rozgrywkach 1 -extraligowych,poniosła już dwie sromotne klęski,natomiast Beerlovers gra "swoją"piłkę i zapewne walczy o miejsce tuż za podium.W tym pojedynku na papierze faworytem są gospodarze ale jakiegoś pogromu nie przewidujemy,a być może to CWT sprawi niespodziankę na co zapewne stać ten zespół.

 

godz,19.30

HEIRO 2- LAMBADA

Nasz typ:6-2

Lider rezerwy Heiro w kolejnym meczu zmierzy się z "chłopakami rodem z rzeszowskiej Słociny" i choć Lambada ma dużą ambicje i wolę walki my stawiamy że kolejne 3 punkty dopisze do swojego konta drużyna Jacka Czerkowicza.

 

godz.21.00

DRABINIANKA-PV SYSTEM

Nasz typ; 1-6

Drabinianka jest zmotywowowana aby nie dostać kolejnego "lania" tym bardziej że za rywala będzie miała w-ce lidera PV System,który posiada w swoich szeregach kilku topowych zawodników m.in bramkarza Marcina Legierskiego oraz napastnika Bartłomieja Wruszaka.Każdy inny wynik niż wygrana gości poniżej 5 bramek uważamy że będzie dobry wynik dla drużyny Sylwestra Starosolskiego.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto