Wybierz ligę

Aktualności

22 KWI 2019

Jedlicka Manufaktura zmierzy się z Emerytami-zapowiedż meczów w poświąteczną środę !

 W poświąteczną środę czekają nas kolejne emocje związane z rozgrywkami Ogólnopolskiej Piłkarskiej Ligi Szóstek Extraliga.pl.W rzeszowskich rozgrywkach które rozgrywane są na boguchwalskim orliku (obok basenów) w dwóch klasach rozgrywkowych bój toczy 15 zespołów.

W extralidze Rzeszów po rozegranych 13 kolejkach na czele znajduje się broniący tytułu zespół Tęczy Wysock z dorobkiem 36 punktów, wyprzedzając Jedlicką Manufakturę Mebli ( 27 punktów - mecz zaległy) . Bardzo ciekawie jest w walce o najniższy stopień na "pudle"  o które walczą : 3. DBR Filistini ( 21 punktów ) ,4.Emeryci , 5. DRUK Pingwinek ( po 20 punktów).

Natomiast w 1 lidze extralidze Rzeszów po 14 kolejkach liderem jest Heiro 2 Rzeszów ( 35 punktów ) , przed PV System Rzeszów ( 29 punktów) , tu także zapowiadaja się emocje o 3 miejsce ponieważ trzy drużyny mają podobną liczbę zdobythych punktów : 3. KS Beerlovers ( 19 punktów) , 4. Carloson Wagonlit Travel ( 18 punktów ) , 5. Szarotka ( 16 punktów - mecz zaległy).

 

Zapraszamy na zapowiedż kolejek:

 

24 kwiecień 2019 r ( środa) godz. 18.00-22.00

orlik Boguchwała

 

EXTRALIGA

 

godz.19.30

TĘCZA-DBR FILISTINI

Mecz drużyn które zajmuje czołowe miejsca w extraligpowej tabeli,lider Tęcza jest już coraz bliżej obrony tytułu mistrzowskiego w Rzeszowie i wyjazdu w lipcu do Bydgoszczy na Mistrzostwa Polski gdzie o dziwo także będzie broniła tytułu Mistrza Polski Extraliga.pl 2018. DBR po wycofaniu się Kormedu znajduje się na trzecim miejscu i ma szanse na zdobycie czegoś historycznego w historii tej drużyny. Każda strata punktów w tym meczu przez gospodarzy będzie duża niespodzianką, czego jednak się ciężko spodziewać chyba że Filistini zjawiają się w najmocniejszym składzie i zagrają "mecz życia".

Nasz typ: 5-1

godz.20.15

EMERYCI-JEDLICKA MANUFAKTURA MEBLI

Hit dnia,dobrze radzące sobie na wiosnę Emeryci zmierzą się z JMM ,która jeszcze tydzień temu miała duże szanse na tytuł mistrzowski,jednak porażka z DRUK Pingwinek oddaliła zespół Mateusza Gorzenika od najwyższego lauru. Emeryci natomiast jak wyżej wspominamy są w grze o podium i będą się starać aby dobra wiosenna passa trwała.W dużej mierze wynik będzie zależny w jakim składzie pojawiają się goście,jeżeli powtórzy się sytuacja z przed tygodnia że bez bramkarza i zmieników przegrają ten mecz i pozostanie im tylko gra o utrzymanie drugiej lokaty.

Nasz typ: 3-5

godz.21.00

DRUK PINGWINEK-IDEO.PL

Ostatnim środowym meczem będzie spotkanie ambitnych drużyn,które szansy zdobywania punktów szukaja w kolektywie drużyny .DRUK ostatnio wreszcie wygrał na wiosnę i jak stwiererdzili zaczynają powrotny marsz na podium,które zajmowali po jesieni a teraz spadli z niego.Ideo.pl natomiast z grajacych drużyn zamyka extraligową tabele ale w wiosennych pojedynkach choć na razie nie zdobyli punktu w żadnym nie przynieśli wstydu swoim podwłądnym oarz kibicom.Tak więc po mimo że faworytem są gospodarze liczymy na ciekawe widowisko.

Nasz typ: 5-2

 

1 LIGA EXTRALIGA

 

godz,18.00

LAMBADA-CWT

Środowe zmagania orlikowe zaczynamy od meczu w którym możliwy jest każdy wynik. CWT po bardzo słabym starcie i pogromach  na wiosnę w poprzenim tygodniu rozgromiła Beerlovers,natomiast Lambada to bardzo ambitna drużyna posiadajaca jednego z wybitniejszych trenerów młodego pokolenia Bartłomieja Płonkę i jego taktycznym zmysłem nie raz jego podopieczni wychodzili z opresji.Jeżeli goście przybędą na mecz w podobnym składzie jak ostatnio to są faworytem spotkania w innym przypadku wygra Lambada.

Nasz typ: 2-4

 

godz,18.45

HEIRO 2-SZAROTKA

Lider 1 ligowej tabeli Heiro tym razem na swoim rozkładzie ma dobrze radzącą sobie na wiosnę Szarotkę.Zapowiada się ciekawy mecz tym bardziej apelujemy do drużyn aby przybyły na mecz w większym gronie kadrowym bo chcemy aby mecz trzymał na wysokim poziomie przez całe 40 minut.Kto wygra ? Faworytem na pewno jest drużyna Jacka Czerkowicza ale zapewne duchem z Szarotką bedzie PV System,który będzie liczył na stratę punktów przez Heiro a tym samym walka o mistrza w 1 lidze będzie jeszcze bardziej ciekawa.A może to tylko my chcemy aby emocje towrzyszące w walce o trzy najwyższe miejsca w tabeli były do końca rozgrywek? Drużyny mają swoje "strzelby" w postaci Krawczyka i Nogaja ale ich defenesywa drużyn ma kilka wad tak więc może paść w tym meczu dużo bramek.

Nasz typ: 5-5

ZAPRASZAMY NA NASZ FAN PAGE www.facebook.com/Extraliga oraz do udziału PUCHAR EXTRALIGA RZESZÓW (info w odzielnym newsie)

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto