Wybierz ligę

Aktualności

21 MAJ 2019

Ciekawa extraligowa środa-Tęcza obroni tytuł ? !

 Już tylko 3 punkty a dokładnie zwycięstwo jutro Tęczy w meczu z JMM dzieli drużynę Rafała Pańczaka od obrony tytułu mistrzowskiego Extraliga Rzeszów. 2019.

W meczu 1 ligi Extraligi  o prestiż zagra mistrzowskie Heiro 2 z w-ce liderem PV System,natomiast KS Beerlovers w meczu z Szarotką stoczy bój najprawdopodobniej o trzecie miejsce.Czekają nas także inne ciekawe mecze a więc jutrzejsza extraligowa środa zapowioda się najciekawiej w wiosennych rozgrywkach.

Przypominamy że posiadamy jeszcze jedno wolne miejsce w Pucharze Extraliga Rzeszów 2019  ( do jutra do godzinny 21,30 można na orliku w Boguchwale zgłosić drużynę).

Zapraszamy na zapowiedż meczów z dnia 22.05.2019

Orlik Boguchwała

 

EXTRALIGA

 

godz.19.30

EMERYCI--IDEO.PL

Nasz typ: 4-2

Pierwszy mecz extraligowy dnia zapowiada się bardzo ciekawie bo oba zespoły walczą o najniższy stopień na podium najwyższej klasy rozgrywkowej.Na papierze fawortytem jest drużyna gospodarzy pod wodzą Kamila Kazimimierowicza ale Ideo.pl ma mecz zaległy i jeżeli oba roztrzygną na swoją korzyść mogą wskoczyć na trzecie miejsce po fazie zasadniczej co będzie bardzo dużą niespodzianką.My jednak stawiamy na minimalne zwycięstwo Emerytów.

godz.20.15

TĘCZA--JEDLICKA MANUFAKTURA MEBLI

Nasz typ: 6-2

Czy ok godzinny 21 poznamy już ostateczne roztrzygnięcie sezonu 2018/19 chodz do końca rozgrywek pozostanie faza play off ? Wszystko na to wskazuje bo zwyciestwo Tęczy taki scenariusz się sprawdzi.Tęcza jest w gazie ,natomiast JMM ma duże problemy ostatnio zebrać skład.My stawiamy że ten pojedynek będzie niestety jednostronny i to drużyna Rafała Pańczaka w lipcu uda się do Bydgoszczy aby bronić tytuł mistrzowski Exgtraliga.pl.

 

1 LIGA EXTRALIGI

 

godz.18.00

HEIRO 2---PV SYSTEM

Nasz typ:4-4

Pierwszy mecz dnia to pojdynek dwóćh najlepszych drużyn z 1 ligi,które już od września zagraja w Extralidze.Heiro 2 będzie mistrzem i jeżeli  wygra ten pojedynek będzie mogło się poszczycić że przez cały sezon nie straciło punktów na orliku.Jednak drużyna Jacka Głuszka będzie się dwoiła i troiła aby do tego nie dopuścić.W pucharze w tamtym tygodniu już pokonali rezerwy He3iro a czy powtorzą ten wynik jutro? My stawiamy na ....remis.

 

godz.18.45

LAMBADA CF--SC DRABINIANKA

Nasz typ: 5-3

Drabinianka zamyka tabelę z drużyn grajacych na wiosnę w 1 extarlidze,natomiast Lamabada zapewne jest jeszcze w marzeniach aby zakończyć sezon nawet na 3 miejscu.I chodż drużyna Bartłomieja Płonki oprócz swoich zwyciestw w ostatnich meczach musi liczyć na dogodne wyniki w innych pojedynkach to nadzieja umiera ostatnia.Problem jest w tym że Drabinianka gra już na pełnym luzie bez zbędniej presji co świadczy  ich remisowy ostatni mecz z Beerloversem.Tak więc kolejny ciekawy mecz się zapowiada w środowy wieczór.Kto wygra? My mimo wszystko stawiamy na Lambadę.

 

godz.21.00

SZAROTKA--KS BEERLOVERS

Nasz typ: 4-4

Na koniec środowej extraligowej środy czeka nas hit dnia.Śmiało można stwierdzić że to mecz o 6 punktów,kto wygra ten pojydenke już jedną nogą bedzie w extralidze w następnym sezonie a ten skończy na pudle.W tamtej rundzie padł remis,w pucharze miniamalniem wygrali "lubiący piwo",tak więc  teraz czs na Szarotkę? Beerlovers zapowiada osłabienia w tym pojedunku ale i Szarotka zagra bez ostoji defensywy Ryszarda Rokosza.Tak więc co remis? Który zapewne ucieszy pozostałe drużyny które są w grze o najniższy stopień na pudle w 1 extarlidze.

 

 NASZ FANA PAGE www.favebook.com/ExtraligaRzeszow

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto