Wybierz ligę

Aktualności

03 PAź 2019

Start Borek Stary "leje" Drabiniankę Rzeszów w 1 lidze,w hicie Extraliga Rzeszow FC Promil Krasne lepszy od Emerytów Rzeszów- relacja z 4 kolejki !

 W środowy wieczór 2 pażdziernika 2019 na ORLIK Boguchwała została rozegrana 4 kolejka Extraliga Rzeszow pod egidą Extraliga.pl. Zapraszamy na relację tekstową z rozegranych pojedynków. Galeria zdjęć ukaże się po niedzieli Agnieszka Koterba musi tradycyjnie dopracować każdy szczegół fotografii.

Extraliga Rzeszow

JEDLICKA MANUFAKTURA MEBLI JEDLICZE
DRUK Pingwinek RZESZÓW 2-3

http://www.rzeszow.extraliga.pl/index.php…

bramki: Maciej Pernal x 2 - Krzysztof Głowacz , Marcin MalankiewiczRafał Wolan

GRACZ MECZU : MARCIN MALANKIEWICZ
Wyróżnieni : Maciej Pernal, Igor Samołyk

Druk Pingwinek przybywa na mecz tradycyjnie z dwoma piątkami, natomiast JMM bez bramkarza oraz tylko z 1 zmienikiem , jednak to gospodarze już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Na 1-1 w 19 minucie trafia Malankiewicz. Druga odsłona to nadal lekka przewaga Druku ale to Pernal ponownie JMM w 28 minucie wyprowadza na prowadzenie. 35 i 36 minuta spotkania to "bombowe " momenty dla Pingwinka bo dzięki dwóm bramkom jak się póżniej okazało wygrali ten ciekawy mecz.

KS Beerlovers Rzeszów - Ideo 6-5

http://www.rzeszow.extraliga.pl/index.php…

bramki: Hubert Chrapek x 3 , Maciek Bielesz , Mateusz SzałajkoMateusz Ber kowicz -- Mariusz Stec x 4 , Michał Mokrzycki

GRACZ MECZU: HUBERT CHRAPEK
Wyróżnieni: Mariusz Stec, Mateusz Berkowicz

Po 17 minutach Beerlovers prowadził 5-1 na przerwę schodzili już przy wyniku 6-3 a na 3 minuty do końca meczu było już 6-5 i choć Ideo z wszystkich swoich sił dążyła do remisu nie uczynili tego a zabrakło im łutu szczęścia bo mieli piłkę meczową w ostatniej akcji meczu. Ideo nadal zamyka extraligową tabelę a Beerlovers choć bez kapitana Karabanowskiego zapisali cenne 3 punkty.

Tęcza Rzeszów- Projekt Lady Chmielnik 8-2

http://www.rzeszow.extraliga.pl/index.php…

bramki: Grzegorz Miś x 3 , Rafał Jurek x 2 , Waldemar Śledź x 2 , Konrad Buć -- Dominik MuriasDamian Stanio

GRACZ MECZU:GRZEGORZ MIŚ
Wyróżnieni: Patryk Rzońca, Rafał Jurek

Do 11 minuty Chmielnik się dzielnie trzymał , lecz doświadczona Tęcza na pauzę schodziła z wynikiem 3-1. Druga odsłona to po mimo że Lady miały wreszcie 2 zmiany to team @Rafał Pańczaka dokładał kolejne trafienia.Nie kiedy nawet kości trzeszczały i było bardzo głośno na murawie. W sumie ostateczny wynik 8-2, 5 żółtych kartek,1 czerwona ,dwa nie wykorzystane rzuty karne (obaj strzelcy Tomasz Nogaj oraz golkiper Tęczy Paweł Puzio się nie popisali przy ich wykonywaniu).Tęcza wykorzystując pauzę PV System wskakuje na fotel lidera a Projekt Lady nadal bez punktów.

EMERYCI RZESZÓW- FC PROMIL KRASNE 5-7

http://www.rzeszow.extraliga.pl/index.php…

bramki : Piotr Szlachta x 2, Paweł Grzebień , Tomasz Kielar , Stręczek Tomasz-- Jacek Lecki x 3 ,Łukasz Cyrnek x 2, Karol Skuba

GRACZ MECZU: JACEK LECKI
Wyróżnieni:Piotr Szlachta, Karol Wierzbiński

Tornador Skuba zmęczony po wcześniejszym swoim meczu rozpoczyna na ławce to spotkanie dajac szanse wykazania sie swoim kolegom z Krasnego. Z czego jak się okazało w 100 % wykorzystał Lecki strzelec 3 bramek. W 10 minucie kapitalna bramka dla Emerytów a strzelcem okazał sie Szlachta ...(to nie prawda że szlachta nie pracuje hehe) W 28 minucie Promil prowadził już 5-2 i wydawało się że po meczu czego nawet pewni byli licznie zgromadzeni ich kibice (brawo Pany) i z trybun gdzie zaczął coraz mocniej padać deszcz przenieśli pod wejście na orlik gdzie mieli schronienie. I to chyba był chyba powód że stracili 7 zawodnika,Emeryci poczuli "krew" i na 4 minuty do końca doszli na 6-5. Widząc że drużyna nie radzi sobie bez wsparcia ...wrócili na trybuny kibice z Krasnego ...nie minęło nawet 100 sekund i Lecki po raz siódmy ucieszył swoich fanów ustalając końcowy wynik meczu.Na wielką i głośnią radość jednak brakło czasu ,bo na zegarkach wskazówki wskazywały 22.02 i ...zgasło światła jupiterów

Na czele Extraliga Rzeszow po pauzie PV System wskoczyła mistrzyni Tęcza ( 10 punktów) tuż za nią z dorobkiem 9 punktów jest Promil i PV System (jeden mecz mniej). Za tydzień czeka nas hit Tęcza-PV System (9.10.2019 środa g.20.30).
W klasyfikacjach indywidualnych prowadzą:

Król strzelców:

1.Karol Skuba -Promil - 12 bramek
2.Grzegorz Miś - Tęcza - 8 bramek
3.Hubert Chrapek - Beerlovers- 5 bramek
3.Dominik Murias - Lady - 5 bramek
3.Tomasz Stręczek - Emeryci - 5 bramek
3.Waldemar Śledż- Tęcza- 5 bramek

MVP

1.Skuba - 55 punktów
2.Miś - 40 punktów
3.Chrapek - 35 punktów
3.Piotr Szlachta- Emeryci - 35 punktów

Najlepszy bramkarz:

1.Maciej Surowiec - Emeryci - 34 punkty
2.Robert Bielecki - Beerlovers - 33 punkty
3.Paweł Puzio - Tęcza - 27 punktów

1 LIGA Extraliga Rzeszow

FC WALKIELONA RZESZÓW-
Amatorski Klub Piłkarski Szarotka Rzeszów 6-4

http://www.rzeszow.extraliga.pl/index.php…

bramki: Darek Kozyra x 2 , @LSławek Lasota x 2 ,@Chołody Jakub, samobójcza (Łukasz Solecki) -- @Rafał Boszkowicz x 2, Ryszard Rokosz

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto