Wybierz ligę

Aktualności

06 LIS 2019

TO JUŻ DZISIAJ OSTATNIE ROZDANIA, w tym mecze o mistrzostwa ! RELACJA VIDEO LIVE !

 OD 17.45 ORLIK Boguchwała

OSTATNIA KOLEJKA Extraliga Rzeszow jesień 2019

 

CAŁA KOLEJKA VIDEO LIVE
https://www.youtube.com/watch?v=DRBcdh4Kb9Y

 

Zapraszamy na zapowiedż dzisiejszej kolejki

EXTRALIGA

 

godz.17.45

Ideo.pl Rzeszów-Emeryci Rzeszów

Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w extraligowej tabeli, ale jeżeli wygrają minimum 6 bramkami przeskoczą pauzujących Lady Projekt Chmielnik.Zadanie jednak bardzo ciężkie do wykonania ponieważ Emeryci to doświadczona piłkarska ekipa i na pewno zechcą zakończyć jesień wygraną a na pewno nie takim wysokim pogromem.
Nasz typ:3-6

godz.19.45

FC Promil Krasne-Tęcza Rzeszów

To jest ten mecz który wskaże MISTRZA rozgrywek Extraligi Rzeszów ,broniąca tytułu mistrzowskiego Tęcza musi tylko lub aż zremisować aby utrzymać tytuł.Gracze z Krasnego na pewno będą mogli liczyć na ....7 zawodnika ,który wspomoże ich z trybun (na każdym meczu pojawia się liczna i głośna ekipa kibicująca). A co piłkarskich atutów to Tęcza w dotychczasowych pojedynkach sprawiała lepsze wrażenie ale całą siłę i moc drużyna Karola Skuby od początku miała skierować właśnie na ten pojedynek. Mecz poprowadzi dwóch sędziów Rafał Szydełko oraz Daniel Rzepka.
Nasz typ:4-5

godz.20.30

PV System Rzeszów-Jedlicka Manufaktura Mebli Jedlicze

Mecz na dobrą sprawę o "pietruszkę" ponieważ PV już zapewniony ma sukces bo skończy na trzecim miejscu,natomiast w-ce mistrz poprzedniego sezonu JMM miał słabe początkowe mecze ale od 3 meczów "złapali rytm" i nawet mogą zakończyć sezon tuż za podium.
Nasz typ:3-5

godz.21.15

DRUK Pingwinek Rzeszów- KS Beerlovers Rzeszów

Ostatni mecz dnia a zarazem jesiennego sezonu to mecz gdzie nawet wygrana gości nic im nie pomoże w awansie w tabeli,Beerlovers ma bez względu na końcowy wynik zapewnione 7 miejsce,ale porażka gospodarzy może ich zepchnąć na 6 miejsce a więc zakończyć grę jako sąsiad rywala w tabeli.
Nasz typ:4-2

1 LIGA

godz.18.15

SC Drabinianka Rzeszów-Szarotka Rzeszów

Mecz o stawkę ...ale jąką ? Na pewno o 3 miejsce ale nawet triumfator może wskoczyć "jedno" piętro wyżej (musi Walkielona przegrać). Obie drużyny końcówkę rundy mają wyśmienitą , w pojedynkach między nimi raz wygrała Szarotka, raz był remis czyli co kolej na ... wygraną Drabinianki ? My stawiamy na ... kolejny remis między tymi drużynami co da "pudło" gościom.
Nasz typ: 4-4

godz.19.00

FC Walkielona Rzeszów-Start Borek Stary Oldboys

Tylko wygrana daje "majstra" gospodarzom a tym samym Borek który już od 3 kolejek czeka na "klepnięcie" tytułu spadnie ostatecznie na 2 miejsce. Tak jak już wyżej informujemy jeżeli w wcześniejszym meczu nie padnie remis a tu przegrają gospodarze to skończą na 3 miejscu.
Nasz typ: 4-7

Zapraszamy na boguchwalski orlik lub przed monitory.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto