29 KWI 2016

Po trzech kolejkach,trzy drużyny w czubie !

Za nami rozegrana 3 kolejka.Na czele tabeli znajdują się trzy nie pokonane zespoły<wySTRUGani,Radio Taxi 191 91 II rezerwy,Techform.

W poniedziałkowy wieczór jako pierwsi w ramach 3 kolejki na orlika wybiegły drużyny Techform i Ideo.pl.Po emocjach związanych z ostatnimi minutami gry,dar niebios sprzyjał Techformowi który po mimo w 38 minucie przegrywania 1-3 zdołał ostatecznie wygrać 3-4.Dwaj główni aktorzy meczu to :Filip Smoleń (Techform) i bramkarz Mateusz Dziuba(Ideo).

W drugim poniedziałkowym meczu wySTRUGani po raz kolejny wysoko odprawili z kwitkiem tym razem Belzebubów.W zwycięskiej i tradycyjnie wyrównanej ekipie tym razem ponad stan wykazał się Dominik Murias,a zespoł Belzebubów na pierwsze punkty ligowe musi jeszcze poczekać.

Mecz Elsitu-Radio Taxi 19191 na prośbę gospodarza został przełożony.

Czwartkowe emocje extraligowe zaczęły zespoły Wybrzeża Klatki Schodowej i Fc Raków,mecz zakończył się wynikiem 5-1 w czym duża zasługa Piotra Mroczka strzelca trzech bramek.

Kolejnym czwartkowym pojedynkiem było spotkanie rezerw Radio Taxi 191 91(na zdjęciu) z Emerytami.Trzecie pewne zwycięstwo odnoszą Ci pierwsi.W ich szeegach bardzo dobre spotkanie rozegrali Ryszard Rokosz i Rafał Boszkowicz.

Poziogrande w swoim drugim spotkaniu extraligowym,tym razem pewnie pokonało Eleven.Skutecznością strzelecką błysnął Damian Bielecki.

Na koniec rozgrywek w ramach 3 kolejki zmierzyły się The Buchy z Azzurri i to był najbardziej wyrównany pojedynek w tej kolejce.Ostatecznie o jedną bramkę lepszymi okazali się The Buchy,tym samym zdobywają pierwsze punkty ligowe.

NA PROŚBĘ DRUŻYN MECZE LIGOWE Z 2 MAJA (PONIEDZIAŁEK) ZOSTAJĄ PRZEŁOŻONE !!!